Chystá se Justin Timberlake do pražského klubu celebrit M1 ?

Chystá se Justin Timberlake do pražského klubu celebrit  M1  ?

Přísně tajné! Tak lze nazvat informace, že by se zpěvák a tanečník Justin Timberlake (34) měl už brzo objevit v Praze. Ve středu 1. dubna by kromě pracovních povinností měl navštívit známý klub celebrit M1 Lounge Bar v Praze 1. Jeho majitel Jonathan David Bass proto personálu nařídil, aby měli oči na šťopkách a byli obezřetní.

Známá světová celebrita by totiž do M1 mohla podle důvěryhodného zdroje zamířit v převleku, v utajení a třeba i s doprovodem. Přesná hodina není známa.

„Jen jsme dostali zaručenou informaci, že Justin Timberlake bude v Praze na soukromé návštěvě a měl by k nám zamířit, protože zná našeho majitele Jonathana, který po světě a především v USA proslul jako hodně uznávaný iluzionista. Jsme sami zvědavi, zda se Justin objeví, případně s kým,“ řekl provozní klubu Martin Večerní, respektive noční provoz v klubu bude v běžném režimu. M1 Lounge Bar nechystá ani žádná speciální bezpečnostní opatření. „Pokud je Timberlake na soukromé návštěvě a nepožádá o speciální servis, pak my nemůžeme zařizovat VIP security servis. To si případně zajistí on sám,“ dodal Muroň. Zda v případě návštěvy se Timberlake začlení do davu návštěvníků, nebo si vyžádá VIP salonek, který disponuje vlastní malým barem i obsluhou, není zatím jasné. Prozatím nemá vedení klubu žádnou rezervaci na VIP prostor. Není ale vyloučeno, že takový požadavek může ještě přijít. Pokud se Justin v klubu M1 Lounge bar objeví a personál jej pozná, chystá pro něj malé, ale

milé překvapení.

Označeno pod:

Back to top