Iva Janžurová a Zdeněk Troška oslavili narozeniny společně

Iva Janžurová a Zdeněk Troška oslavili narozeniny společně

Oslavou narozenin vyvrcholil hlavní program slavnostního večera v hotel

Savoy, jehož cílem bylo propojit lidi vynikající ve svých profesích. 9. profesní setkání magazínu Best of. Několik profesních prezentací mohli hosté zhlédnout přímo v prostorách restaurace  Hradčany.

Narozeninové  Hodně štěstí, zdraví, kterým všichni přítomní přáli oslavencům Zdeňku Troškovi (62) a herečce Ivě Janžurové (74), zaznělo taktéž v doprovodu Petra Maláska.

Oslavencům přála celá řada přátel a kolegů, kteří na slavnostní událost dorazili. Společně tak rozkrojili také dort připomínající čtyřlístek, který pro ně připravil šéfkuchař Petr Patočka. Oba vážení hosté a oslavenci večera obdrželi krásné dárky, jako například portréty od autora Roberta Vana, dárky od automobilky Paugeot, společnosti Clinique, víno Stepeleton a Springer, perníkové dárky od Pavla Janoše z Pardubic a dáma samozřejmě růže, které pro ni cestovaly až z Ekvádoru a vázal je florista Ivan Šabaltúra.

9. profesní setkání magazínu Best of a hotelu  Savoy se konalo za podpory hlavních partnerů direct marketingové agentury  5P Agency,  Mejta Zlín – ručně šité obleky na míru, automobilky  Peugeot, autosalonu  Peugeot Kopecký a společnosti  Quintesentially Lifestyle. Partnerů  Clinique,  Stapleton a Springer, Hruška Design, Czech Masters, Pilsner Urquell, Kamila Vodochodská a  Sisel Kaffé.

Více zde: www.ibestof.cz

Označeno pod: , , ,

Back to top