Jediná autopůjčovna s vozy ŠKODA OCTAVIA CNG – Sixt

Sixt velmi aktivní s vozy na CNG

* Jediná autopůjčovna s vozy ŠKODA OCTAVIA CNG

* Zákazníci operativního leasingu objednávají vozy CNG

Autopůjčovna Sixt v České republice opět přináší důležitou novinku, jak ušetřit. Zařadila do flotily Sixt vozy ŠKODA OCTAVIA G-tech (pohon benzín a CNG). Sixt Leasing dodává první kusy těchto vozidel i firemním zákazníkům z různých koutů České republiky. Sixt tak navazuje na své průkopnické začátky v roce 2009, kdy začal pronajímat 40 Mercedesů B také s pohonem na CNG. Kromě CNG vozidel Sixt provozuje i elektroauta nebo elektroskutry, ve spolupráci s firmou E.On.

Tato vozidla jsou nyní velice populární pro svoji velice nízkou spotřebu. Při jízdě na stlačený zemní plyn (CNG) jsou náklady uživatele na 30% proti jízdě na běžná paliva. Navíc počty tankovacích stanic na CNG se velice rychle zvyšují http://www.cng.cz/cs/interaktivni-mapa/ a tak lze pohodlně tankovat na velké řadě dopravně důležitých bodech České republiky. Taktéž přibývá i garáží s povolením vjezdu CNG. Kromě úspory za PHM, kterou každá firma může realizovat pronájmem Octavií CNG, také získá akční rádius cca 1300km dojezdu firemního vozidla na dvě nádrže. Vůz je vybaven nádrží na 55 litrů benzínu a 15kg CNG.

Kromě ekonomických výhod je nesporně přínosem i skutečnost, že jízda na zemní plyn je ekologická a každá firma tak může přispívat ke zlepšování životního prostředí.

Výhody pronájmu ŠKODA OCTAVIA G-tech (CNG)

* náklady jízdy jen 30% proti běžným palivům

* akční radius vozu 1300km

* ekologické vozidlo

Vaše rezervace směřujte na: reservation@sixt.cz nebo tel. 22 23 24 995.

Pobočka Sixt v Praze před Hlavním nádražím je připravena Vám pronajmout auto nyní dokonce kdykoliv během dne – Sixt má otevřeno NONSTOP.

Věříme, že toto ekologické auto značky Škoda Octavia přispěje ke spokojenosti každé firmy Vaší spokojenosti.

Společnost Sixt

Sixt (Speed Lease a.s. SIXT franchisee), s pobočkami po celé České republice je největší mezinárodní autopůjčovna českého trhu. Soustředí se na poskytování řešení firemní mobility týkajících se služeb spojených s operativním leasingem, krátkodobými pronájmy, limousine service nebo prestižním autobazarem s vlastními ojetými vozy. Vozový park autopůjčovny je složen zejména z prémiových značek (Mercedes, Audi a BMW) nebo vozidel s nadstandardní výbavou, což odlišuje Sixt od konkurence. Autopůjčovna disponuje 500 vozidly. Sixt je současně jednou z největších leasingových společností (4000 vozidel všech značek). Kromě České republiky je Sixt rovněž jedničkou na trzích Německa, Polska, Rakouska, Itálie, Rumunska, Izraele, Ukrajiny, Švýcarska nebo Chorvatska. Sixt pronajímá auta od roku 2011 také v USA.

Petr Kosmák

obchodní ředitel

Sixt Česká republika

T +420 266 007 003 E-mail: office@sixt.cz

Frank Elsner / Jens Heinen

Sixt Cetral Press Office

T +49 – 89 – 99 24 96 – 30

F +49 – 89 – 99 24 96 – 32 E-mail: pressrelations@sixt.com

Označeno pod: ,

Back to top