KOMERČNÍ BANKA MÁ NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY

KOMERČNÍ BANKA MÁ NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY

Nová podoba webových stránek plnohodnotně doplňuje a rozšiřuje on-line prodej hlavních produktů, který tvoří podstatnou a nepřehlédnutelnou část hlavní stránky. Charakteristický je rovněž větší prostor pro sociální sítě a partnery, které Komerční banka podporuje, jakými jsou například Národní divadlo či Národní galerie v Praze.

Nové webové stránky navrhla a kompletně realizovala internetová agentura FG Forrest. „Našim úkolem bylo zmodernizovat web graficky a přizpůsobit zobrazení webu možnostem cílových zařízení uživatelů. V dnešní době řada lidí využívá mobilních zařízení, takže jednou z nejdůležitějších úprav bylo to, aby si každý mohl stránky zobrazit kdekoliv a kdykoliv, vysvětluje Radovan Jelen, ředitel FG Forrest.

„Vedle povedené grafiky bych chtěla vyzdvihnout dvě zásadní novinky. Především je to nové členění podle produktů, které umožnilo, že si návštěvník stránky vybírá pouze to, co skutečně chce a potřebuje. Již se nemusí nejprve zařadit do správného segmentu a teprve potom hledat nejvhodnější řešení. Druhou novinkou je automatická optimalizace zobrazení webu pro všechny druhy zařízení. Naše stránky se nyní prohlížejí stejně pohodlně v počítači, mobilu i na tabletu,“ uvedla Kateřina Šušáková, zástupkyně výkonného ředitele pro komunikaci a marketing KB.

Označeno pod:

Back to top