Letní scéna Harfa poosmé .

Letní scéna Harfa poosmé

8. ročník divadelní Letní scéna Harfa se uskuteční od 1. července do 1. září 2019 na střeše Galerie Harfa. Diváci se mohou těšit na celkem 45 představení, ve kterých vystoupí mimo jiné Petr Nárožný, Josef Dvořák, Simona Stašová, Zdeněk Izer nebo Lukáš Vaculík. Premiérou letošního ročníku bude jedna z nejúspěšnějších komedií Marca Camolettiho A do pyžam! s Leošem Nohou, Lucií Zedníčkovou a Lukášem Langmajerem v hlavních rolích. Nebudou chybět ani stálice jako Natěrač, Blbec k večeři, S Pydlou v zádech, Příště ho zabiju sám! nebo divácky oblíbený Caveman.

Ústřední inscenací letošního ročníku divadelního festivalu je komedie A do pyžam! Milostný čtyřúhelník je provázen smrští zmatků a kamufláží, v nichž však divák neztratí nit. Její autor Marc Camoletti má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku, umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení. Hra byla poprvé uvedena v Paříži v roce 1985, kde dosáhla více než 900 repríz. V českém provedení se představí Leoš Noha, Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Barbora Mottlová, Libor Jeník, Eva Decastelo nebo Kristýna Podzimková.

V případě nepříznivého počasí je připravena „mokrá varianta“, kdy se představení přesouvá do Divadla Gong vzdáleného 200 m od Galerie Harfa. O případném přesunu je rozhodnuto vždy v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace je zveřejněna na webových stránkách.

Vstupenky je možné zakoupit online na webu www.letniscenaharfa.cz nebo na infostánku v OC Harfa.

Označeno pod: , ,

Back to top