Lucie Zedníčková: Zamilovaná po uši!

Lucie Zedníčková: Zamilovaná po uši!

O lidech narozených ve znamení Štíra se traduje, že jsou přitažliví a vztah si umí jaksepatří vychutnat. Štírka Lucie Zedníčková tahle slova jen potvrzuje. Nejen, že na svých skoro 46 ani náhodou nevypadá, je čerstvě zamilovaná do svého kolegy, herce Jaroslava Matějky a ve vztahu neřeší nic jiného, než fakt, že si rozumí a je jim spolu hezky.

„Nejsem typ člověka, který by se někomu nesmyslně podřizoval, což v soukromí platí dvojnásob“, uvedla půvabná herečka. „Už dávno nejsem ve věku, kdy bych nevěděla, co chci, takže se obklopuji pouze lidmi, se kterými je mi dobře. S Jardou si rozumíme úplně ve všem; máme stejné zájmy, smysl pro humor … A co je nejdůležitější, vím, že se na něj můžu naprosto spolehnout.“, doplnila Lucie Zedníčková hodnocení vztahu s pohledným hercem.

Jedním ze společných zájmů hereckého páru je cestování a příroda. Jak jen to práce dovolí, putují po českých památkách nebo třeba na chalupu k přátelům v Jeseníkách. „Nedávno jsme společně vyrazili na několika denní výlet na Hlubokou, kde to milujeme. Užili jsme si nejen prohlídku překrásného zámku a romantickou jízdu po Vltavě, ale taky golfový resort s výhledem na zámek, lázeňské procedury v hotelu RRS, kvůli Amálce jsme nemohli vynechat sportovní areál, kde je pro rodiny s dětmi snad všechno, co se her a sportovních aktivit týče. Nakonec jsme se v areálu vyblbnuli i my – zkusili jsme totiž lanové centrum, což byl hodně silný adrenalinový zážitek! A právě takové zážitky každý vztah ještě umocňují“, s úsměvem dodala herečka, která se nedávno přestěhovala z Brna zpátky do Prahy. Přestože o sobě Lucie Zedníčková prohlašuje, že je svým způsobem konzervativní a nerada mění zaběhnuté, se stěhováním problém nemá, pokud jí nové místo vyhovuje. Vzhledem k tomu, jak si pochvalovala pobyt v Hluboké nad Vltavou, kdoví, jestli se jednou neodstěhuje právě tam.

Zdroj: Kloboukfilm

Označeno pod:

Back to top