Obalko

Rekordní ročník s 390
účastníky je za námi!
img3 img3 img3

Vážení příznivci obalového trhu,

v polovině října proběhl v Praze již 5. ročník největšího obalového kongresu OBALKO, kterého se zúčastnilo rekordních 390 návštěvníků. I letošní ročník otevřel aktuální témata, která se dotýkají obalových specialistů a managerů napříč celým trhem. Konferenční program otevřelo téma bioplastů, kterým se věnovala Lenka Mynářová z NAFIGATE Corporation a poté Petr Balner ze společnosti EKO-KOM. Dopolední program zakončil netradiční prezentací pan Jiří Berousek, který tak odlehčil předchozí téma bioplastů. Odpolední Marketingová sekce otevřela témata personalizace obalůdigitálního tisku POP a POS médií. Technologická sekce se pak věnovala automatizaci, Průmyslu 4.0 či 3D tisku. Součástí odpoledního programu byl i workshop PivOBALKO Studentské fórum.

Během kongresu mohli účastníci navštívit 16 stánků partnerů, kde se mohli seznámit s portfoliem služeb a výrobků jednotlivých firem. V době oběda pak proběhla tradiční speed-datingová setkání BizPACK – desetiminutové obchodní schůzky partnerů a účastníků kongresu. Po konferenčním programu přišla na řadu ceremonie PACKSTAR s vyhlášením nejlepších obalů za rok 2017. Večer pak proběhl Obalový Business Mixer, který nabídl prostor pro networking v neformální uvolněné atmosféře. Druhý den kongresu přinesl možnost podívat se do výrobního závodu zlatého partnera kongresu, společnosti THIMM Packaging, ve spolupráci se společnostmi FANUC a EKOBAL.

img3

FOTOGRAFIE 

Podívejte se na výběr fotografií z celodenního kongresu, speed-datingových setkání Bizpack, PivOBALKA, Studentského fóra i Obalového Business Mixeru.

FOTOGALERIE
img3

Ceremonie PACKSTAR 2017

Po celodenní konferenci proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků už 3. ročníku obalové soutěže PACKSTAR.

KDO ZVÍTĚZIL?
Budeme se těšit na shledanou 18. a 19. října 2018
na kongresu OBALKO 6!
Tým ATOZ Packaging

Označeno pod: ,

Back to top