Požehnání faráře z Moutnic u Brna – René Strouhal.

Dne 2. června 2014 se v Designhotelu Elephant Prague uskutečnilo v pořadí již 7. profesní setkání magazínu Best of, jehož byl Český směr mediálním partnerem. Pořádající profesní magazín tak přinesl další z možností, kdy se spolu mohou lidé z různých profesí setkat, lépe se poznat a seznámit s některými z profesí, o kterých mohou všichni čtenáři číst na stránkách www.ibestof.cz již čtyři roky.

Dvěma podporovaným charitativním organizacím, hostům a celému projektu přispěl svým požehnáním a moudrými slovy farář z Moutnic u Brna René Strouhal.

Na pódiu vystoupila šansonová zpěvačka Renata Drössler, flétnistka Žofie Vokálková a

duo Martin Chobot a Filip Sázavský. Programem provedl elegantní a dobře naladěný moderátor Lukáš Langmajer.

Hosté si mohli v průběhu odpoledne prohlédnout celou řadu prezentací. Například vernisáž obrazů street artové fotografky Jitky Kopejtkové, způsob archivace DNA – Mettinum, svatební výzdobu vozu Peugeot 508 v provedení GT z autosalonu Peugeot Kopecký a prostor hotelu dekoroval florista Ivan Šablatúra, pardubický perník, Českou inovaci, která představila aktuálního vítěze s projektem Světlo propouštějící beton, body scanning 3D GANG, makro fotografie Petry Krausové, módní tvorbu návrhářky Marie Zelené, která oblékala také pořadatelku Michaelu Lejskovou. Klára Čiperová předvedla zájemcům rychlou zdravotnickou pomoc. Ochutnávku kávy Sisel, kterou zajistil distributor Vratislav Dědoch a barista Martin Tomášek. Welcome drink a degustaci vín provázel odborným slovem ředitel Chateau Lednice Jindřich Sobota. Pekárna Kompek nabídla celou řadu sladkých a slaných dobrot a o hladu rozhodně nikoho nenechal Designhotel Elephant Prague, který zajistil pestrý a chutný catering. O pěkné dárky pro účinkující a hosty se postarala firma Aloxxi a EP line s.r.o, dovozce kvalitních hraček.

Odpolední čas přál také rodičům s dětmi, o které se staral tým Baby Office v dětském koutku postaveném v jednom ze salonků v blízkosti konané akce.

Za Podporu projektu patří poděkování generálním partnerům Designeholetu Elephant a autosalonu Peugeot Kopecký. Dále pak hlavním partnerům, společnosti Relmost, Czech Masters, dovozci hraček EP line s.r.o., pekárně KOMPEK, Sisel Kaffe a vinařství Chateau Lednice.

„Ze školy si pamatuji slova učitele, že až půjdeme okolo školy, nemáme říkat, tohle je škola, do které chodíme, ale že to je naše škola. A tak přesně je to s profesním magazínem a profesními setkáními – je to váš magazín, vaše profesní setkání. Z mé strany příspěvek do společnosti. Snaha celého týmu o udržení rovnováhy v tom, že když ze společnosti čerpáme, musíme do ní také přispívat, abychom ji spoluvytvářeli, a dávali jí tak dobrý vítr do plachet.“ Michaela Lejsková – pořadatelka profesního setkání, vydavatelka a šéfredaktorka profesního magazínu Best of

Více zde: www.ibestof.cz

Foto: zdroj ibestof.cz

Označeno pod: ,

Back to top