PVA EXPO PRAHA patří nezávislému cestování

PVA EXPO PRAHA patří nezávislému cestování

Karavany, obytné automobily, motorové čluny i luxusní jachty. To vše je k vidění od pátku 9. března do neděle 11. března 2018 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Další ročník veletrhů FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL se rozrostl do 6 hal. Na ploše 29 051 m2 se prezentuje celkem 200 vystavovatelů. Na návštěvníky čekají vozy i lodě všech cenových kategorií, obří bazén se zajímavým doprovodným programem, bazar karavanů a lodí nebo soutěž o zapůjčení obytného vozu na týdenní dovolenou. To vše doplní o víkendu největší cestovatelský festival Kolem světa. Oficiálními vozy veletrhů jsou automobily značky FORD.

Luxusní automobily i výstava retro karavanů

Výstava FOR CARAVAN nabízí tři haly plné vozů všech cenových kategorií. K vidění jsou luxusní kousky, které stojí v řádech milionů korun, ale i menší vozy nebo kempingové vestavby. Po deseti letech se na výstavu vrátily oblíbené a cenově dostupné přívěsy značky HOBBY, které prodává společnost BURIMEX. Autoklub české republiky pak připravil unikátní výstavu retro karavanů včetně dobových doplňků. Nechybí ani oblíbený bazar karavanů nebo soutěž o zapůjčení obytného vozu na týdenní dovolenou.

Obří bazén součástí veletrhu FOR BOAT

Druhý ročník výstavy FOR BOAT navazuje na svůj loňský úspěch a ve třech halách prezentuje všechny zásadní značky, které jsou k dostání na českém trhu. Návštěvníci tak uvidí vše od vodních skútrů přes plachetnice, motorové čluny až po dvanáctimetrovou jachtu. Ke koupi je oblečení i doplňky pro vodní sporty. V Hale 6 je postaven obří bazén, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet paddleboarding a windsurfing. Pro děti přichystal Český svaz jachtingu ukázku lodí pro malý jachting. To vše je doplněno o přednášky, soutěže nebo prezentaci Vodní záchranné služby.

Objeďte s námi celý svět

Součástí veletrhů je letos poprvé největší cestovatelský festival Kolem světa. Během dvou dní se představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů i poutníků, kteří prostřednictvím svých komentovaných projekcí navštíví země všech kontinentů. Program obohatí umělecká vystoupení tanečníků nebo ochutnávka specialit orientální a exotické kuchyně.

Tipy na cestování získají návštěvníci na veletrhu FOR TRAVEL, který je nově součástí tohoto souběhu. K vidění bude prezentace cestovních kanceláří Kovotour, Čedok, Invia, Adventura, Pangeo Tours, China Tours nebo Amerika Tours. Více na www.forcaravan.cz, www.forboat.cz nebo www.for-travel.cz.

Vstupné: 200 Kč, parkovné: 150 Kč

Vstupné na cestovatelský festival: 400 Kč (jednodenní), 600 Kč (dvoudenní); vstup na veletrhy zdarma

Označeno pod:

Back to top