Tradiční „Den s VŠE“

Vážení absolventi,

dovoluji si Vás pozvat na společenské setkání absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze. Tradiční „Den s VŠE“ se uskuteční v sobotu 4. listopadu 2017 od 15:00 do 22:30 hod.

Cílem podzimního setkání je informovat Vás o aktuálním dění na Vysoké školy ekonomické v Praze. V rámci panelové diskuze bude strategické záměry prezentovat rektorka VŠE i děkani jednotlivých fakult. Po prezentacích bude následovat odborný program.

Kulturní program zajistí Symfonický orchestr VŠE, divadelní soubor S bojkou v zádech a vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT. Na závěr večera zazní k poslechu i tanci kapela absolventů „Míchačky betonu“ a hity 80. a 90. let.

Součástí akce bude také gastronomický zážitek.

Cena vstupného je 550 Kč/osoba. Cena sníženého vstupného je 800 Kč pro 2 osoby (druhá osoba musí být v rámci registrace uvedena jako doprovod, viz „Chci objednat vstupenku pro doprovod“). Pro členy Klubu absolventů (http://ka.vse.cz/) i pro doprovod je po registraci vstup volný.

VŠE otevřela na začátku akademického roku novou – architektonicky velmi zajímavě řešenou – prodejnu ekonomické literatury u vchodu do Staré budovy. Pokud se rozhodnete zakoupit odbornou literaturu, bude vám poskytnuta sleva 50 Kč.

Více informací o Dni s VŠE a registrace na http://www.densvse.cz/2017/.

Přepošlete prosím tento e-mail také svým spolužákům a známým, kteří vystudovali Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Se srdečným pozdravem

prof. Ing. Hana Machková, CSc.
rektorka VŠE

Označeno pod:

Back to top