V Praze se konala konference SUSE Expert Days 2017 – Linux .

V Praze se konala konference SUSE Expert Days 2017 – Linux .

Konferencí vedli experti společností SUSE, Microsoft, Tieto, SAP, Abacus, SÍŤ a OKsystem. Zahájíl ji technický ředitel společnosti SUSE Thomas Di Giacomo.

Zajímavá akce, jež se zaměřila mj. na témata OpenStack Cloud ve spojení s kontejnery, softwarově-definovaná úložiště či jak lépe spravovat serverovou infrastrukturu, se uskutečnila v Muzeu městské hromadné dopravy v Praze – Střešovicích. Někteří účastníci se svezli na místo historickými tramvajemi z předem určených zastávek.

Program konference byl velmi bohatý. Zajímavé přednášky, ať už v podání technického ředitele Thomase Di Giacoma, nebo partnerů , kterými byli společnosti Microsoft, SAP, Tieto, Abacus, SÍŤ a Oksystem.

Zajímavou případovou studii z automobilového průmyslu představil Martin Vaňous ze společnosti SÍŤ, přednášku na téma Proč podniky přecházejí na SAP HANA a jak s tím pomáhá SUSE? Norbert Hanuska ze společnosti SAP. OpenStacku a kontejnerům se ve své prezentaci věnoval Michal Švec ze společnosti SUSE. V poslední přednášce se společnost Tieto se zaměřili na efektivní správu serverové infrastruktury.

Více info na stránkách SUSE.

Označeno pod: ,

Back to top