Veletrh FOR ARCH

Záštitu nad mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH převzal také Jan Hamáček

Popularita i kvalita stavebního veletrhu FOR ARCH stále roste. Důkazem je další záštita, kterou v letošním roce veletrh získal. Největší stavební výstavu v Česku podpořil také Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Už šestou záštitu významného představitele české politické scény získal letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Po prezidentu České republiky Miloši Zemanovi, předsedovi vlády ČR Bohuslavu Sobotkovi, ministryni pro místní rozvoj Karle Šlechtové, ministru průmyslu a obchodu Janu Mládkovi a předsedovi Senátu Parlamentu České republiky Milanu Štěchovi se patronem dvacátého šestého ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH stal také Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny, Parlamentu

České republiky.

Stavební veletrh FOR ARCH je rok od roku oblíbenější jak mezi návštěvníky, tak mezi vystavovateli. Do pražských Letňan každý rok zamíří desítky tisíc lidí. Letošní ročník FOR ARCH a jeho současně probíhající veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v době od 15. – 19. září.

Kontakt pro média: Jana Lavičková, e-mail: press@forarch.cz, tel.: 774 299 796

Stavební veletrh FOR ARCH je v současné době největším a nejdéle probíhajícím stavebním veletrhem v České republice. Jubilejní 25. ročník FOR ARCHu, společně se souběžně probíhajícími veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & FOR WATER, přivítal v roce 2014 rekordní počet návštěvníků. Během pěti dní se jich na výstavní ploše PVA EXPO PRAHA, která je větší než 38 000 m2 loňskému roku zvýšil. Zvýšení počtu návštěvníků očekává organizátor, společnost ABF, a.s., i v následujícím roce. Téma celého veletrhu “SNIŽOVÁNÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV” je zajisté velkým lákadlem nejen pro odborníky, ale i pro návštěvníky z řad široké veřejnosti hledající inspiraci pro své stavby a rekonstrukce. Souběžně s veletrhy probíhá každoročně řada doprovodných akcí, jako například soutěž GRAND PRIX o nejlepší exponáty, soutěž TOP EXPO o nejpůsobivější expozice, Cena Architekt roku, finále soutěže mladých architektů Young Architect Award, Konference ředitelů projektových společností a spousta dalších. Příští ročník veletrhu FOR ARCH se koná v termínu 15. – 19. 9. 2015, více informací naleznete na WWW.FORARCH.CZ. vystřídalo téměř 75 000, což je o 4 000 více než v loňském roce.

Označeno pod:

Back to top