Víno – Rakousko – Vinařství Faber-Köchl

Drazí přátelé, je to hotovo! Na nás čeká nový digitální věk. V posledních letech jsme doma hodně diskutovali o tom, zda bychom na našem webu měli založit vlastní internetový obchod – obchod, kde děláme vše od správy skladu až po přepravu. Teď jsme to udělali! Jak se to stalo? Maria byla obzvláště kritická vůči této myšlence po dlouhou dobu, ale už na konci roku 2019 – pod vedením Anny – jsme se rozhodli: do roku 2020 bude potřebovat náš vlastní internetový obchod. Protože trendem je také nákup vína online. Corona tento trend urychlila. Maria si toho všimla, když jsme po naší výzvě na Facebooku dostali řadu objednávek vína – ještě jednou děkuji za podporu v této těžké době! Stalo se tak, že po uzavření korony jsme nyní schopni představit náš první vlastní internetový obchod! Maria vám také pošle video zprávu.

V našem internetovém obchodě najdete podrobný popis každého vína a osobní komentáře od Maria a Anny o tom, co je spojuje s příslušnými víny. Uváděli jsme také všechna ocenění za víno! V internetovém obchodě si nyní můžete snadno objednat naše vína po celém Rakousku a Německu. Od 60 EUR (AT) nebo 130 EUR (DE) dokonce převezmeme náklady na dopravu. Důležitá poznámka pro naše stálé zákazníky: Ceny online se liší od našich cen za doručení nebo ex-house, protože nechceme podceňovat ceny našich obchodních partnerů (obchody, vinotéky atd.) V našem online obchodě. To je pro nás velmi důležité! Samozřejmě se těšíme na vaši návštěvu ve vinařství, kde můžete pokračovat v nákupu vín za farmové ceny!

VOUCHER pro vaši první objednávku Abychom oslavili začátek internetového obchodu, chceme našim odběratelům zpravodajů věnovat výhradně dárek - kupónový kód: SHOPSTART Tento kód můžete zadat do nákupního košíku při zadání první objednávky. Poté získáte slevu 5 EUR (možné při nákupu 75 EUR).   Pro každé víno jsme dali osobní nabídky - proklikněte!

Jsme to nejlepší z Veltlínské zelené v Rakousku Jsme velmi šťastní! Anna a Gabriel se oženili před rokem – jejich svatební víno si nyní vybrala Wein-Plus mezi nejlepší rakouské zelené veltlínské rostliny. Žádný z našich Veltlinerů nebyl tak vysoko hodnocen. Anna vyrobila jen malý sud svatebního vína – proto jej v internetovém obchodě nenabízí. Doma je stále k dispozici několik lahví. Na Summerwine Heurigen (24. července až 9. srpna, denně od 16:00) můžete ochutnat svatební víno a zakoupit si ho pro vlastní vinotéku! Těšíme se na setkání s Summerwine! S pozdravem, Vaše Maria a Anna


Faber-Köchl - Vinaři Am Schenkberg 11 Eibesthal 2130 Rakousko

FB

Označeno pod:

Back to top