ZAHRADA ČECH – 42 ročník podzimního veletrhu – Litoměřice

ZAHRADA ČECH – 42 ročník podzimního veletrhu – Litoměřice

Největší výstava svého druhu v Čechách .

Zde jsi přijdou na své chalupáři,zahrádkáři,kutilové a všichni milovníci přírody a dobrého jídla a pití.

Vše o výstavě najdete na www.zahrada-cech.czhttp://www.zahrada-cech.cz

 

 

 

 

PODZIMNÍ VELETRH ZAHRADA ČECH

Přípravy největší výstavy svého druhu nejen na Severu Čech se již chýlí ke konci. Výstava Zahrada Čech zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky i milovníky přírody totiž odstartuje již v pátek 14. září na litoměřickém výstavišti.

Výstava Zahrada Čech nabídne vyhledávaný sortiment, jako jsou sadba, cibuloviny, květiny, zahradní potřeby, zahradní technika, hnojiva a postřiky. Chybět nebude ani vše potřebné okolo domu, chalupy i zahrady z oblasti stavebních materiálů, tepelné či solární techniky, bytových doplňků a mnoho dalšího. Otevřeno bude po dobu devíti dnů až do soboty 22. září, denně od 9 do 17 hodin.

Po celou dobu bude výstavu provázet bohatý a zajímavý doprovodný program, nejen na hlavním pódiu, jak jsou návštěvníci zvyklí, ale také po celém areálu výstaviště. Na podiu zazpívají známé české zpěvačky Petra Janů a Hana Zagorová, dále Elvis Presley Revival, Elán Revival, Roxette Revival nebo The Bungles – Beatles Revival. A jak je tomu od počátku roku 2018, i tentokrát bude doprovodný program laděn do prvorepublikového duchu. Nosné téma expoziční části budou „Symboly první republiky“. Návštěvník se tak seznámí s historií státního znaku, hymny, s trikolorou či se samotnou osobou T.G.Masaryka. Prvorepublikový program nabídne např. orchestr Melody Gentlemen hrající hudbu 30. a 40. let či nejstarší jihočeskou dechovku Babouci. Chybět nebude výjimečná putovní výstava Ústeckého kraje, která zachycuje hlavní historické milníky naší republiky kolem roku 1918. Ta svou cestu započala právě na litoměřickém výstavišti v průběhu jarních výstav Tržnice a Bydlení na

Zahradě Čech. Krásnou vzpomínku si návštěvníci budou moci navíc odnést na fotografii z fotokoutku, který nabídne množství historických rekvizit.

„Každým rokem se snažíme přinést nějaké novinky v areálu tak, aby byl pro návštěvníka i vystavovatele stále atraktivnější. Nově byl v první polovině roku v areálu umístěn pro návštěvníky výstav infostánek, který vznikl ve spolupráci s městem Litoměřice a slouží návštěvníkům zejména po informativní stránce. Se zahájením podzimní výstavy bude návštěvníkům zpřístupněno také nové veřejné WC u jižního vstupu do areálu, který je přístupný přes bývalá kasárna Jiřího z Poděbrad. U hlavní brány z ulice Českolipské byly navíc postaveny nové pokladny “ uvedla obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá.

Bližší informace k programu, otevírací době i cenám vstupného jsou k dispozici na webových stránkách www.zahrada-cech.cz.

ODSTARTOVAL 42. ROČNÍK PODZIMNÍHO VELETRHU ZAHRADA ČECH

Největší výstava svého druhu nejen na Severu Čech otevřela brány litoměřického výstaviště v pátek 14. září 2018 přesně v 9:00 hodin již po dvaačtyřicáté. První den zavítalo na Zahradu Čech 8.500x návštěvníků.

Výstava zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody bude tradičně probíhat po dobu devíti dnů až do soboty 22. září, denně od 9 do 17 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na pestrost v sortimentu jednotlivých vystavovatelů, řadu novinek i bohatý kulturní program.

Přihlášeno je téměř 500x vystavovatelů, kteří nabízejí vyhledávaný sortiment, jako jsou sadba, cibuloviny, květiny, zahradní potřeby, zahradní technika, hnojiva a postřiky. Zaplněny jsou všechny pavilony i venkovní plochy v sektorech A, B i C litoměřického výstaviště. Sektor A nabízí především rostlinný materiál. Sektor B je primárně určen stavebnímu náčiní, zahradní technice i profesionálnímu nářadí. Doplňkový sortiment pak tvoří občerstvení a další zboží k prodeji. „Pro návštěvníky máme řadu nových vystavovatelů, kteří obohatí letošní nabídku Zahrady Čech. Například nově bude v letošním roce v nabídce široký sortiment nářadí značky Black and Decker“ nastínila obchodní, marketingová a provozní ředitelka Bc. Michaela Mokrá.

První den byl jako tradičně zpestřen slavnostním zahájením výstavy na hlavním podiu. Za společnost Zahrada Čech s.r.o. přivítala návštěvníky a vystavovatele obchodní, marketingová a provozní ředitelka paní Bc. Michaela Mokrá. Slova se následně ujal hejtman Ústeckého

kraje pan Oldřich Bubeníček, dále ministr zemědělství pan Ing. Miroslav Toman, poté promluvil 1. náměstek ministra zemědělství pan Ing. Pavel Sekáč. Na litoměřickém výstavišti přivítal hosty starosta města Litoměřice pan Mgr. Ladislav Chlupáč. Pár slov promluvil také Lukas Wünsch, zastupitel města Litoměřice a jednatel společnosti Zahrada Čech. Nechyběli ani prezident Agrární komory České republiky pan Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc., ředitel regionálního odboru SZIF Ústí nad Labem pan Ing. Karel Sekáč. Na slavnostním zahájení promluvila také paní Ludmila Holadová, ředitelka okresní agrární komory Most, dále předseda Zelinářské unie Čech a Moravy pan Ing. Jaroslav Zeman i pan Ing. Martin Ludvík, předseda Ovocnářské unie České republiky. Na závěr výstavě požehnal litoměřický biskup Mons. Mgr. Jan Baxant.

Po celou dobu bude výstavu provázet bohatý a zajímavý doprovodný program. Na podiu zazpívají známé české zpěvačky Petra Janů a Hana Zagorová, dále Elvis Presley Revival, Elán Revival, Roxette Revival nebo The Bungles – Beatles Revival. A jak je tomu od počátku roku 2018, i tentokrát bude doprovodný program laděn do prvorepublikového duchu. Nosným tématem expoziční části budou „Symboly první republiky“. Návštěvník se tak seznámí s historií státního znaku, hymny, s trikolorou či se samotnou osobou T. G. Masaryka. Prvorepublikový program nabídne např. orchestr Melody Gentlemen hrající hudbu 30. a 40. let či nejstarší jihočeskou dechovku Babouci. Chybět nebude výjimečná putovní výstava Ústeckého kraje, která zachycuje hlavní historické milníky naší republiky kolem roku 1918. Ta svou cestu započala právě na litoměřickém výstavišti v průběhu jarních výstav Tržnice a Bydlení na Zahradě Čech. Krásnou vzpomínku si návštěvníci budou moci navíc odnést na fotografii z fotokoutku, který nabídne množství historických rekvizit.

 

 

Označeno pod: ,

Back to top