Židle MENDEL

AMOSDESIGN představuje Mendel Chair: horkou novinku pro milánský veletrh ISaloni 2016

Židle MENDEL je určena pro multifunkční sálové sezení, zasedací místnosti a variabilní veřejné prostory. Je atestována na nejtěžší zátěž s použitím ve veřejných prostorách, jako jsou univerzity či kulturní instituce. Variabilita a užití: židle ji řadí mezi několik kusů podobných židlí na trhu. Varianta dřevěná kostra, područky, stohovatelné a spojitelná židle do řady je skutečně mimořádně variabilní produkt. Nejde o typ židle, jenž rychle vyjde z aktuální módy, je to tradiční konstrukce ze dřeva pro trvalou instalaci v interiérech. Navíc nabízí díky vnitřnímu odpružení opěrky zad nadstandardní komfort pro uživatele. Což je právě u vzdělávacích instituce zásadní výhoda. Dřevo kostry je dodáváno ve dvou typech dřeva: buk a dub, případné moření dle projektu.

Rozměry židle jsou navrženy ve více možnostech, aby bylo možné uspokojit klienta z hlediska počtu židlí v řadě a využití kapacity prostoru. K židli jsou navrženy kovové spojky s možností číselného označení a také doplňkové stolky. Největší šířka židle je nečekaně rozměrná a je ji měnit směrem k zúžení dřevěného rámu. Čalounění židle je dodáváno od firmy GABRIEL s vysokou odolností materiálu a s protipožárními vlastnostmi.

Fotografie v HR Vám zašleme obratem, na vyžádání / kontakt: A.M.O.S. DESIGN – Karel Říha – marketing@amosdesign.cz, tel.: +420 777 260 707

Link to our website: http://www.amosdesign.eu/

 

 

Označeno pod: ,

Back to top