6. ročník kongresu OBALKO

Téma letošního kongresu:
Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika
img3 img3 img3

Vážení obaloví profesionálové,
letošní 6. ročník kongresu OBALKO se již pomalu blíží! OBALKO 6 proběhne v Praze 18. a 19. října 2018, a Vy se můžete se těšit na celodenní konferenci plnou prezentací, případových studií i inovací z obalového trhu. Samozřejmostí je doprovodný program kongresu, který zahrnuje speed-datingové setkání firem s názvem BizPACKseminář PivOBALKOObalový Business Mixer, ceremonii PACKSTAR a také návštěvu vybraných výrobních závodů partnerů kongresu – Balení v akci.

Co pro Vás připravujeme:
img3
Dopolední program

Společná dopolední sekce bude věnovaná hlavnímu tématu kongresu – Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika. Prezentaci na toto téma si pro návštěvníky připraví ekonom Tomáš Sedláček.

img3
Odpolední program

Odpolední program kongresu je rozdělen do tří sekcí– marketingové a dvou technologických. Marketingová část programu je věnována tématům jako je zvyšování prodejů pomocí obalu, redesignu obalů a dalším. Technologická sekce je zaměřena na témata jako robotizce a automatizace balení a druhá na přepravní balení, identifikace a značení obalů. Součástí odpolední sekce je také série prezentací zaměřená na balení piva s názvem PivOBALKO.

img3
Doprovodný program

Součástí kongresu je také doprovodný program, který je složený z několika sekcí. Bizpack představuje systém 10 minutových speed-datingových setkání mezi partnery a účastníky kongresu. Součástí je takéObalový Business Mixer – večírek v neformální atmosféře. Druhý den kongresu pak čeká návštěvníky prohlídka nejmodernějších výrobních závodů s názvem Balení v akci.

Budeme se těšit na shledanou 18. a 19. října 2018
na kongresu OBALKO 6!

REGISTROVAT SE NA KONGRES
Pro zástupce výrobních firem je vstup zdarma!
Partneři kongresu:
Kongres OBALKO je součástí skupiny

Atoz packaging

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook   Twitter      Linkedin

Toto obchodní sdělení je rozesíláno společností Atoz Marketing Services spol. s r.o.
Proč jsem dostal tento e-mail? Tento e-mail byl odeslán na adresu frycova@gmail.com.
Pro odhlášení z odběru obchodních sdělení kongresu OBALKO klikněte zde.

Označeno pod: ,

Back to top