Zdeněk Troška pokřtil CD Hynka Tomma, zpěváka z Kameňáku 3

Zdeněk Troška pokřtil CD Hynka Tomma, zpěváka z Kameňáku 3

V době, kdy si režisér Zdeněk Troška vybral do třetího dílu Kameňáku Hynka Tomma, netušil, že z jejich setkání během natáčení vznikne tak hezký vztah. „Když mě Hynek pozval, abych mu pokřtil jeho druhé CD, neváhal jsem ani chvilku“, prozradil sympatický režisér. „Je to prima kluk s romantickýma písničkama, tak jsem ho přišel podpořit rád.“

CD Srdcové záležitosti je plné romantických písniček, datum křtu v květnu – měsíci lásky tedy bylo nasnadě, stejně jako nápoj, kterým se křtilo. „Nápoj lásky jsem určitě už ochutnala, ale nikdy jsem neměla příležitost ho ochutnat“, přiznala herečka Valerie Zawadská a Petra Černocká s Miriam Kantorkovou a Jitkou Sedláčkovou se ozvaly, že jsou na tom podobně. Společně se Zdeňkem Troškou, Felixem Slováčkem, Jaroslavem Suchánkem a Kyklopem se postavily za bar a dávaly dohromady ingredience nápoje lásky. Zatímco kmotry řešily barvu – vybraly růžovou, pánové zase vymýšleli, čím doplnit Fleret tak, aby chutnal jak jim, tak i jazýčkům kmoter. Jediný, kdo se za barem neukázal, byl Daniel Nekonečný. Ten totiž pro Hynka Tomma v zákulisí chystal překvapení v podobě malého ohňostroje a „zlatého deště“.

Po slavnostním křtu následovalo pohoštění v balkánském stylu, ochutnávka míchaných nápojů a věštby kartářky Helen Stanků. Okruh otázek byl ovšem daný měsícem lásky, směřovat tedy mohly výhradně ke spojitostem se vztahy a láskou.

„Mám ze křtu obrovskou radost“, nechal se slyšet Hynek Tomm, na jehož zbrusu novém cédéčku převládá kantiléna, nechybí pop rock, něco málo z klasiky, šansonu a samozřejmě již zmiňovaná píseň Nevěřím z Kameňáku 3. Na desce převládají duety nazpívané s Evou Pilarovou, Kateřinou Brožovou, Valerií Zawadskou, Květou Fialovou, Bohušem Matušem a jedna píseň s raperem Robertem.

Zdroj: Kloboukfilm

Označeno pod:

Back to top