Třetí ročník Husích kusů

Karel Voříšek vylicitoval 61 200 korun během dvaceti minut!

„A máme úspěšně za sebou třetí ročník Husích kusů!“, oddechl si známý moderátor Karel Voříšek, licitátor již tradiční charitativní aukce v hotelu Hilton Prague Old Town. Protože se tentokrát dražily předměty, které zhotovily známé osobnosti, v prostorách Zinc lounge & bar v lobby hotelu, kde se aukce konala, nebylo k hnutí. Všichni chtěli na vlastní oči spatřit litografii Viktora Preisse, anděla Simony Stašové, kresbu Martina Maxy nebo kouzelnou svíčku Terezy Herz Pokorné, ale i další neméně zajímavá dílka. Štěpánka Duchková, která společně s Karlem Voříškem večerem provázela, se nestačila divit: „Prodalo se úplně všechno; to jsem ještě nezažila …“

Pořadatelé z Nadace Divoké husy ale mysleli i na čas odpočinku. K tomu příjemným způsobem přispěla pěvecká vystoupení Jany Rychterové, Zlatky Bartoškové a Renaty Drössler. Třešinku na dortu pak už dodal neotřelý raut, mezi jehož lahůdkami si vybral i „dietář“ Pavel Vohnout. I ten se aukce účastnil coby dárce.

Sympatický výtěžek aukce 61 200 Kč poputuje na konto Nadace Divoké husy, která díky němu podpoří projekty nestátních neziskových organizací.

Nadace Divoké husy působí v České republice od roku 1997 a za tuto dobu rozdělila více než 300 miliónů korun. Její činnost je zaměřená na nestátní neziskové organizace, které pečují o osoby v sociální a zdravotní nouzi. Způsob podpory je naprosto jedinečný v tom, že Nadace Divoké husy zdvojnásobuje výtěžky benefičních akcí. Motivuje tedy žadatele k tomu, aby uspořádali benefiční akci a její výtěžek pak Nadace zdvojnásobí.

Označeno pod: ,

Back to top