Adventní věnec, který vznikl jako jediný a není snadno napodobitelný…

Adventní věnec, který vznikl jako jediný a není snadno napodobitelný…

Adventní věnec patří mezi tradiční symboly Vánoc. Nejčastěji má podobu věnce z jehličnatých větví ozdobeného čtyřmi svícemi. Pokud je vytvořený z přírodních surovin, tak se dá říci, že je každý originál. Ten, který vznikl při tiskové konferenci k Vánočnímu turné 2014 s Pavlínou Senič a jejími skvělými hosty, je originál na druhou.

Věnci vetknul jeho vlastní krásu přední český florista Pavel Hruška, to samo o sobě naplňuje očekávání mimořádné práce, ale to nebylo vše. Dokončení se účastnili další čtyři pomocníci a ne jen tak ledajací! Ženy reprezentovala skvělá herečka s nezaměnitelným hlasem a šarmem a nebyl to nikdo menší než Valerie Zawadská a druhou pomocnicí, také s nezaměnitelným hlasem, byla charismatická operní pěvkyně Pavlína Senič. To muže zastupoval elegán a baletní mistr Vlastimil Harapes a producent Radek Wolf.

A v čem, že je ta nezaměnitelnost věnce? Je v tom, že každý z pomocníků obdržel jednu svíci, na kterou dal svůj autogram. No posuďte sami, kdy se tito čtyři mohou sejít těsně před adventem? Jedinkrát do roka, jednou za dva či pět let… To sice nevíme, ale víme, že tento originál putuje do dražby ve prospěch potřebných.

Foto: Lenka Žáčková a Foto-Felli

VÁNOČNÍ TURNÉ 2014 S PAVLÍNOU SENIČ A JEJÍMI HOSTY.

Po velmi kladném ohlasu a úspěšném křtu mého vánočního CD „Vánoční dům s Pavlínou Senić“ se vzácnými kmotry jako jsou herec Pavel Nový, zpěvačka Dasha, herečka Nela Boudová, moderátor Petr Vágner a fotograf Jakub Ludvík se operní pěvkyně Pavlína Senič rozhodla pro rok 2014 připravit Vánoční turné.

Akustický koncert je realizován ve spolupráci se souborem Musica Festiva v obsazení housle, violoncello, kytara a hoboj.

Koncert je sestaven nejen z vánočních, ale i z klasických a známých skladeb a je obohacený o povídání s vybraným hostem.

Bonusem vystoupení jsou také dárky pro vylosované posluchače, kteří se budou chtít losování zúčastnit a zanechají své jméno při vstupu do sálu paní uvaděčce. Mohou se těšit na dárky od Vánočního domu či vánoční CD Pavlíny Senič, ale také na vánoční hvězdy, které jsou vypěstované domácími pěstiteli pod značkou Česká květina.

Účinkující: Operní pěvkyně Pavlína Senić Soubor Musica Festiva: – hoboj Gabriela Plachá – violoncello Robert Kružík – housle Šárka Trávníčková – kytara Petr Štěpán

Hosté Vánočního turné: Valerie Zawadská

Jan Přeučil

Vlastimil Harapes

Moderátor Jiří Zbořil

Označeno pod: ,

Back to top