At Home – Prague

Mezinárodní butiková realitní kancelář At Home Prague uspořádala, v druhé půlce Dubna, svůj první Den Otevřených Dveří v jedinečném prostoru nové administrativní budovy pražského Docku.

Tato akce byla nejen forma představení společnosti, ale také unikátního developerského projektu, který změní celkový ráz části Libně. V některých z bytových domů projektu Dock se již jiže, další budovy velice rychle rostou. Návštěvníci měli možnost osobní prohlídky rezidenčního bytového domu z projektu Dock River Watch, kde komplex tvoří nízkopodlažní bytové domy. Všechny projektové bytové domy jsou vybaveny vysokým standardem s atraktivními prvky a světelnosti bytů. Návštěvníci též mohli ochutnat speciální konjakové těstoviny a degustovat vína z vyhlášených italských vinařských oblastí.

At Home Prague touto unikátní akcí nastavila ještě bližší komunikaci se svými klienty a prohloubila i aktivní spolupráci se svým obchodním partnerem, společností Getberg, která je expertem na prodej novostaveb v Praze. Během minulého roku tato společnost prodala novostavby za více jak 1 mld. korun, což je 3,7% celého primárního trhu. Náš obchodní partner se rozvíjí dvěma směry, prodává novostavby od největších developerů České republiky a také realizace vlastního developmentu v rozvojových částech Prahy a jejím okolí. Momentálně nabízíme svým klientům 400 bytových jednotek, 200 pozemků s přitaženými inženýrskými sítěmi a 24 domy ve vlastním developerském projektů MODRÝ PLATAN nedaleko Prahy. Do konce roku náš obchodní partner, plánuje zahájit výstavbu dalších 80 domů v této lokalitě a také probíhá jednání o zahájení výstavby několika bytových projektů v Praze. Obě firmy, At Home Prague a Getberg, potvrdily enormní zájem o tyto rezidenční budovy.

At Home Prague takto společně s Getberg propagují bezkonkurenční rezidenční i bytové projekty.

Děkujeme Slim Pastě, nezávislým italským vinařům, firmě Rajapack a společnosti Getberg. Již nyní se těšíme na další setkání.

Anna-Marie Dostálková

Označeno pod: , ,

Back to top