Dalibor Gondík žije během

Dalibor Gondík žije během.

Známý moderátor, herec a muzikant Dalibor Gondík žije ve velkém nasazení a vysokém tempu. V jeho diáři byste těžko hledali volné chvíle a přesto je schopen za měsíc naběhat přes 300km. Běhání povýšil na hlavní způsob pohybu po Praze, a proto jej často můžete potkat nejen na pravidelných trénincích v parcích, ale také v poklusu po pražských ulicích na cestě do nebo z práce.Jeho kolegové jsou již zvyklí, že do studia přichází v běžecké výstroji, aby po dokončení natáčení mohl bez zdržování naběhat další kilometry, které jsou potřeba. Daliborův diář totiž zahrnuje několik účastí na běžeckých závodech včetně půlmaratonů. Ty sice oficiálně běhá ve štafetách, ale často své kolegy doprovází na celé trati.

Za účastí na závodech přitom nestojí touha po vítězství. Moderátor sám přiznává, že tyto starty nevyhledává a naopak organizátoři běhů za ním sami přicházejí s žádostí o účast. Jako skutečný milovník běhu přitom ve většině případů nevidí důvod k odmítnutí. “Běhání je pro mě nejen způsob jak se udržet ve formě, ale hlavně je to skvělá relaxace a proto mu rád věnuji většinu mého času,” komentuje Dalibor Gondík vysoký počet závodních startů a tréninkové

Protože v běžeckém oblečení tráví možná více času než v běžném, není divu, že jeho výběru přikládá náležitou pozornost a klade velký důraz na pohodlí. Mezi jeho oblíbené se řadí běžecké kolekce adidas boost a supernova, které využívají funkční technologie zpříjemňující běžecký zážitek a usnadňující sportovní výkon.

O běžecké kolekci adidas:

Běžecká kolekce adidas přináší maximálně funkční oblečení pro začínající i pokročilé běžce včetně řady praktických doplňků. Mnohaleté zkušenosti s vývojem běžeckého oblečení a dlouhodobá spolupráce s těmi nejlepšími sportovci zaručují naprosto jedinečný běžecký zážitek.

Špičkové technologie poskytují naprostý komfort, zatímco nezbytné reflexní prvky zvyšují bezpečnost a běžci se tak mohou soustředit na to nejpodstatnější – na běh samotný.

 

Označeno pod: , ,

Back to top