Festival makronek v pekařství PAUL .

Festival makronek v pekařství PAUL .

Ochutnejte v březnu a v dubnu nové druhy tradičních francouzských makronek a vyhrajte balíčky luxusní francouzské kosmetiky nebo poukázky do pekařství PAUL!

NOVÉ MAKRONKY

Francouzské pekařství PAUL i tento rok slaví Mezinárodní den makronky, který se již více než desetiletí slaví první jarní den, tedy 20.března. Pro všechny kdo propadli kouzlu křehkých barevných makronek, je připraveno hned několik příjemných překvapení.

Na jaře se můžete těšit na nové druhy ovocných minimakronek, se svěží chutí čerstvého zahradního ovoce – čeká Vás višeň, jahoda a černý rybíz.

Novinkou je i velká plněná makronka, která by potěšila i královnu Marii Medicejskou. Ta prý makronky milovala natolik, že se zasadila o jejich rozšíření na francouzském královském dvoře. Určitě by jí tedy zachutnala i tato lahodná vanilková makronka, plněná vanilkovým krémem a spoustou šťavnatých malin.

SOUTĚŽ!

Pokud si v období od 7.března do 1.května zakoupíte jakoukoli minimakronku nebo velkou makronku, získáte nejen výjimečný chuťový zážitek, ale také možnost vyhrát balíček luxusní kosmetiky od francouzské firmy L’Occitane nebo poukázku do pekařství PAUL. Stačí vyplnit soutěžní kartičku a vhodit ji do slosovacího boxu, umístěného přímo v prodejně. Každý týden budou vylosováni tři výherci – jeden z nich získá balíček kosmetiky, druhou a třetí cenou jsou poukázky do pekařství PAUL v hodnotě 1.000 Kč a 500 Kč. Celkem je tedy ve hře 3 x 8 úžasných cen!

Bližší informace k soutěži naleznete na Facebook Paul Czech Republic a shop.paul-cz.com

www.paul-cz.com

Označeno pod: , ,

Back to top