FOR CARAVAN a FOR BOAT .

Karavan, loď či vestavba do auta: FOR CARAVAN a FOR BOAT představí aktuální trendy i moderní technologie

Praha, 18. března 2022 – Ve dnech 18. až 20. března se konala v PVA EXPO PRAHA výstava obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN v souběhu s výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT. Návštěvníci se seznámí s nejnovějšími trendy i technologickými novinkami odvětví karavaningu, lodí či vodních sportů a mohou si pořídit vysněný vůz nebo načerpat inspiraci i cestovatelské rady. Oficiálními vozy výstav FOR CARAVAN a FOR BOAT jsou automobily značky FORD.

Na výstavní ploše dosahující téměř 18 tisíc čtverečních metrů bylo prezentováno celkem 104 vystavovatelů výstav FOR CARAVAN a FOR BOAT se svými produkty a technologiemi. Návštěvníci uvidí to nejlepší ze světa nezávislého cestování, poslechnou si rady a tipy zkušených cestovatelů a prohlídnou si produkty nejvýznamnějších značek včetně příslušenství a vybavení.

Co bylo v Letňanech k vidění? Například hliníkové a obytné nástavby a hartopy pro vozidla pick-up, které nabízí ALU-CAB.CZ. Společnost AmerickéKaravany.cz přiveze do Letňan nové luxusní karavany, obytné přívěsy i mobilní domy a ukáže také nejpopulárnější model 2022 Forest River Cherokee Wolf Pup 18TO. Společnosti EGOÉ nebo VISU předvedou kempingové vestavby do aut. Skládací kola a elektrokola vhodná do karavanů a lodí nabídne návštěvníkům AZUB BIKE. Zájemci o chytrý kempovací systém pro širokou škálu vozů najdou inspiraci u firmy VIVIBOX a koho zajímají topné a klimatizační systémy, může navštívit stánek WEBASTO. Své portfolio v Letňanech uvedou také CARAVAN METROPOL, CWN, TOPTRADE, KOV VELIN, For Camping nebo Automoto Přikryl či REBUILD-CAR. Cestovní kancelář TRAVEL AMERICA nastíní možnosti pronájmů karavanů v USA a v Kanadě. MEVA přiveze na PVA EXPO PRAHA sortiment produktů z oblasti plynových spotřebičů pro outdoorové a kempingové využití. Nejcitlivější přenosné radarové detektory nabídne GENEVO. A kdo bude chtít, může přímo z letňanského výstaviště odjet s vlastním vozem, který si vybere v bazaru karavanů. Ten bude umístěn na venkovní ploše před Vstupní halou I výstaviště PVA EXPO PRAHA během celého konání akce.

Největší firmy z oboru se představili také v rámci veletrhu FOR BOAT, jediné specializované prodejní výstavy lodí a vodních sportů v ČR, jejímž odborným garantem je Asociace prodejců lodí. Nechyběla ani firma ENGINE & BOAT, která je výhradním prodejcem italských lodí a luxusních jachet pro český a slovenský trh, prodejce motorových člunů a jachet Česká lodní doprava-charter nebo prodejce exkluzivně zastoupených motorových člunů, rybářských polyethylenových a laminátových lodí WAVY BOATS či společnosti MARINE, MARINA DOCK nebo HONDA MARINE. S novými modely špičkových paddleboardů a nafukovacích člunů se v Letňanech bude prezentovat společnost Mega-Sports a mnoho dalších.

Setkání s cestovateli

Kromě prezentací novinek a trendů bylo pro návštěvníky připraven i doprovodný program. V pátek 18. března nabídne přednášky o cestování obytným autem. Program CK TRAVEL AMERICA zase seznámí návštěvníky s tematikou cestování karavanem na Floridě. V sobotu 19. března se uskuteční v Konferenčním sále Vstupní haly I konference Kapitánské průkazy vydávané v ČR, a to od 13 hodin. Během celého víkendu se bude konat také populární cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Přinese nejzajímavější poznatky a rady od cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků, kteří představí země všech kontinentů v rámci svých komentovaných projekcí.

Aby byla cestovatelská nomenklatura opravdu kompletní, premiérově doplnil veletržní dvojlístek FOR CARAVAN a FOR BOAT i 30. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Ty přináší aktuální nabídky zájezdů do celého světa od desítek cestovních kanceláří a agentur.

Nejvýznamnější událost cestovatelského odvětví si navíc již mohou dopřát všichni zájemci. Veletrhy jsou přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. I bez kontrol certifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků.

Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.  

Lucie Bártová, vedoucí PR oddělení ABF, bartova@abf.cz

Označeno pod: ,

Back to top