Grill Party – Speciální akce pořádaná společností Eaton European

Grill Party

Speciální akce pořádaná společností Eaton European

Innovation Center (EEIC) s cílem dostat se do povědomí studentů a profesorů.

Eaton Evropské inovační centrum uspořádalo dne 18. května, 2017 grill party pro studenty a profesory z pražských univerzit (především ČVUT) ve svém sídle v Roztokách u Prahy. Prezentace, prohlídka laboratoří, kvíz – to vše bylo pro návštěvníky připravené.

Cílem této akce bylo především dostat se do povědomí studentů z oborů – elektro, strojní a IT, kteří mají zájem o letní stáže, vedení bakalářských/diplomových prací, podporu při doktorském studiu, či již hledají práci na plný úvazek. Této grill party se zúčastnilo 70 zaměstnanců EEIC a 60 studentů včetně profesorů. Součástí prohlídky budovy byla také prezentace, kde Richard Gažík (účastník programu Engineering and technology leadership, který je určen pro nadané absolventy) vyzdvihnul značku Eaton, vysvětlil, co zde v EEIC děláme a lehce představil týmy, které se v inovačním centru nacházejí. Studenti a profesoři se také mohli během prohlídky podívat do laboratoří, kde jim byly představeny nejnovější technologie, které zaměstnanci Eatonu navrhují a vytvářejí.

Pro návštěvníky bylo připraveno, jak jídlo a pití, tak také turnaje ve stolním fotbálku a stolním tenise. Organizátoři dále připravili kvíz, který se skládal z otázek ohledně

Eatonu a vítěze odměnili kvadrokoptérou. Engelbert Hetzmannseder, ředitel EEIC, pronesl krátkou řeč, kde mluvil o posledních průmyslových trendech a také o skvělé práci, která se vykonává ve všech pobočkách Eatonu po celém světě.

Organizátoři vnímají tuto grill party jako velice úspěšnou a to díky pozitivním reakcím, které na tuto akci obdrželi. Díky této akci se značka Eaton dostala více do povědomí studentů a profesorů a také pomohla přilákat talenty pro inženýrské pozice.

Fotka č. 1 popisek – Jedna z organizátorek svolává hosty na prohlídku budovy

  • Fotka č. 2 popisek – Hosté a zaměstnanci si užívají grill párty
  • Fotka č. 3 popisek – Engelbert (ředitel EEIC) gratuluje a předává kvadrokoptéru vítězi kvízu

*We make what matters work.

Kontaktujte RichardGazik@Eaton.com abyste se dozvěděli více.

 

Označeno pod: ,

Back to top