Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. tradiční partner soutěže Česká chuťovka a dobrý patron firem

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. tradiční partner soutěže Česká chuťovka a dobrý patron firem  

(Praha 30. 8. 2018) – Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. je již tradičním partnerem soutěže Česká chuťovka. V této soutěži jsou oceňováni čeští výrobci kvalitních a chutných potravin. Díky značkám Česká chuťovka a Dětská chuťovka, které si z klání odnesou ty nejlepší produkty, firmy mohou propagovat svůj poctivý um a zákazníkům předat sdělení, že právě do svého nákupního košíku vhazují dobroty, které svou chutí zaujaly odborníky i dětskou porotu, z nichž jsou dva nezávislé hodnotící orgány soutěže složeny.

Hasičská vzájemná pojišťovna představuje subjekt s ryze českým kapitálem, který si váží vztahu k vlasti, šikovnosti českých lidí a jejich odvahy v podnikání. Snaží se udržet českého ducha nejen v oboru pojišťovnictví, ale i v dalších oblastech včetně potravinářství. To je také jeden z důvodů, proč  HVP ráda spolupracuje s českými firmami, ať již mají za sebou dlouholetou rodinnou tradici, nebo se snaží prosadit nové myšlenky a nápady.

Právě proto pojišťovna již několik let podporuje soutěž Česká chuťovka. Je totiž zaměřena na české producenty, kteří mají unikátní know how a rozumí chutím a preferencím zdejší populace. Podnikatelé mají nelehkou úlohu, když jde o uspokojení mlsných jazýčků strávníků. To vyžaduje vysoké investice a schopnost ochránit tradice. I proto je pro firmy velmi důležité pojištění, na něž se mohou spolehnout. HVP je jim v tomto ohledu spolehlivým partnerem, s jehož pomocí mohou překonat významnou část nebezpečí, kterým musí při podnikatelských aktivitách čelit.

HVP pro účastníky 10. ročníku soutěže Česká chuťovka opět připravila zvýhodněnou nabídku jak na soukromé pojištění účastníků soutěže, tak pro pojištění jejich podnikatelských aktivit. Jako partner soutěže poskytne jejím účastníkům 20% slevu na pojištění soukromého majetku, odpovědnosti a úrazové pojištění. Pěti nejlépe hodnoceným firmám bude poskytnuta 30% sleva na pojištění podnikatelských rizik. Všem účastníkům soutěže při sjednání pojištění u HVP poskytne v průběhu roku 2018 obchodní slevu 15 % při sjednání pojištění podnikatelských rizik.

Ing. Petra Mačková

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., obchodní úsek

Římská 2135/45, 120 00  Praha 2

email: mackova.petra@hvp.cz

 

 

Označeno pod: ,

Back to top