Ivan Vyskočil jako autor a režisér!

Ivan Vyskočil jako autor a režisér!

Známý herec napsal a osobně také režíroval divadelní hru, jejíž děj se sice odehrává na středověkém hradu, do jaké míry však byl autor inspirován současností, lehce napoví jedna z postav. Jde totiž o tureckou dívku, která hradnímu panovi dost značně komplikuje život. Hra už má premiéru za sebou a sklidila tak značný divácký ohlas, že byl Ivan Vyskočil v rozpacích: „Když jde o hraní, trémou netrpím. Jako autor a režisér v jedné osobě jsem ale strachy pomalu ani nedýchal. Ulevilo se mi až při první salvě smíchu, ale všechen strach ze mě stejně spadl na konci představení, kdy publikum dávalo najevo své nadšení. Z toho jsem byl, přiznávám, trochu v rozpacích, ale moc příjemných rozpacích. A co říct ke hře samotné? V podstatě komickým způsobem ukazuje na soužití muže a ženy a co všechno se může stát, když chce chlap ženskou, se kterou není spokojen, vyměnit za jinou. Prostě ze života …“

A my dodáváme: Jestli se potřebujete odreagovat, jestli jste se už dlouho od srdce nezasmáli, pak je tahle komedie určena právě vám. Fotogalerie a obsazení mnohé napoví.

PŘÍBĚH JEDNOHO HRADU – v divadle U Hasičů, 22. června, od 19 hodin

Autor: Ivan Vyskočil

Režie: Ivan Vyskočil

Hrají:

hradní pán – Ernesto Čekan

sluha – Jarmil Škvrna

Fatima – Veronika Nová

Lešek z Lešetínku – A. Duchoslav

ostatní paní – Anna Kulovaná

pánův otec – Karel Soukup

Zcela srozumitelná divadelní komedie, která potěší oko i duši diváka, který představení zhlédne, byť i jen koutkem oka.

Děj se odehrává na jednom hradě.

Vrtochy pána hradu přivádí jeho samého do komických situací při touze po výměně ženy, kterou si přivedl v nedávné době na své sídlo.

Vynikající herecké výkony umocní kolektiv herců a mistrovské režijní zpracování.

Tak trochu před odkrytím děje:

co muži, co ženy a co dál … a pak si vezmi na hrad kočku!!!!

Zdroj: Kloboukfilm

Označeno pod:

Back to top