Jak zdravě spát nebo ušetřit na renovaci pomocí architekta .

Jak zdravě spát nebo ušetřit na renovaci pomocí architekta? I to poradí veletrh FOR INTERIOR

Praha 7. října 2019 – Mezinárodní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR přinese ve dnech 10. až 13. října 2019 v rámci svého 12. ročníku nejen novinky a trendy z oboru, nepřeberné množství inspirací, ale také rady odborníků během exkluzivních přednáškových bloků a workshopů. Co se návštěvníci v PVA EXPO PRAHA dozvědí? Například, jak zdravě spát, jak vybírat barvy do interiéru nebo jaké jsou současné směry od designérů z Dálného východu.

Zdravý spánek je jedním z nejdůležitějších elementů spokojeného života. Co vše může ovlivnit jeho kvalitu a jak ji můžeme zlepšit? O tom, jak zdravě spát a jak může matrace působit na lidské tělo, bude v rámci doprovodného programu debata kapacity v oblasti ortopedie a péče o vrcholové sportovce, lékaře Petra Nepraše s jednatelem firmy vyrábějící matrace Františkem Hlaváčem ze společnosti Magniflex. Zjistit od odborníků, jak ze svého spánku udělat ten maximálně zdravý, mohou návštěvníci veletrhu FOR INTERIOR ve čtvrtek 10. října ve 13 hodin na této debatě a dále po celou dobu na jednotlivých expozicích Haly 3, kde je situována Zóna zdravého spánku.

Podobně důležitý pro spokojený život je také dostatek volného času, který trávíme podle své chuti. Jak ale docílit toho, abychom času pro sebe samotné měli dostatek? Klíčový je správný time management. Jana Kočí z Pedagogické fakulty UK v Praze prozradí, jak na to v rámci své přednášky „Time management aneb jak si zorganizovat práci a udělat čas sám na sebe“ v pátek 11. října v 15 hodin.

Zajímavou novinkou pro ty, kteří mají hodně práce na počítači a zároveň se chtějí hýbat je řešení od firmy LJV TRONIC – kancl v pohybu, kterou najdete v Hale 4. Unikátní kolekci látek a křesel v ekologických potazích, které jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví, představí v Hale 2 společnost BS textil. Ručně vyráběný designový nábytek inspirovaný odkazem a filosofií George Nakashimy a japonskou estetikou wabi-sabi bude prezentován na stánku firmy The kodama gang v Hale 3. Další inspiraci z dálného východu – mikrokrystalickou dlažbu s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení, ručně vyráběná umyvadla, masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem, tapety a mnohem více uvidíte na stánku ZHENG Store v Hale 4.

Pravidelně mají návštěvníci veletrhu možnost využít bezplatně poradenství interiérových architektů. Získají zde rady a tipy pro bydlení. Můžou si přinést svoje plány a konzultovat s architekty, kteří budou k dispozici v Hale 2 a v Hale 3.

Připravena je i návštěvnická soutěž s TVbydleni.cz. Tentokrát budeme soutěžit na instagramu o televizi Philips v hodnotě 20 000 Kč. Stačí ve dnech 10.–13. 10. 2019 přijít na veletrh a vyfotit cokoliv, co vás u vystavovatelů zaujalo nebo inspirovalo a přidat fotku na svůj Instagram do stories s označením profilu @tvbydleni.cz. A to je vše!

Veletrh FOR INTERIOR, který se koná v souběhu s gastronomickým veletrhem FOR GASTRO & HOTEL, nabízí mnoho dalších zajímavostí. Například přednášku Barvy bez pravidel od designérky Ivy Bastlové, Jak mít „kliku“ o aktuálních trendech nábytkového a interiérového kování od společnosti Closerdesign nebo posezení v pohodové boho chic kavárně dobré nálady – BOHO CAFÉ. Pro milovníky ručních prací budou průběžně probíhat také originální workshopy makramé, během nichž lektoři naučí zájemce speciální textilní techniku.

Veškeré podrobnosti o veletrhu FOR INTERIOR a jeho doprovodném programu jsou k dispozici na www.forinterior.cz.

ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE VELETRHU FOR INTERIOR podzim 2019:

Počet vystavovatelů: 205

Počet zahraničních vystavovatelů: 10

Počet států: 7

Čistá výstavní plocha (v m2): 6 550

Hrubá výstavní plocha (v m2): 13 500

Lucie Bártová, vedoucí PR oddělení ABF, a.s., bartova@abf.cz

Označeno pod: ,

Back to top