„Kdo má rád…“.

„Kdo má rád…“.

5. ročník Dětského dne s benefičním koncertem „Kdo má rád…“

Opět po roce se sešli v krásné a romantické japonské zahradě Top Hotelu Praha účinkující na tiskové konferenci k Dětskému dni a benefičnímu koncertu „Kdo má rád…“, který letos slaví půlkulaté 5. výročí. Koncert se uskuteční v sobotu 13. června 2015 na Martinském mlýně v Hrádku u Pěčína u Trhových Svinů.

No a na tiskové konferenci jsme tak měli možnost vidět pěveckou legendu Josefa Laufera, zpívajícího kominíka Bohuše Matuše, hvězdu 80. let Pavla Rotha, zpěváka a producenta Martina France, dívčí skupinu 5Angels, Vítka Pokorného, který dorazil se svou přítelkyní a semaforská zpěvačka Zuzana Stirská se svým Fine Gospel Time.

Zahradní party moderoval tentokráte moderátor Vlasta Vébr, který nahradil moderátorku Markétu Mayerovou, která se ze zdravotních důvodů nemohla tiskovky zúčastnit. Na poslední chvíli se také omluvil zpěvák Jakub Smolík, kterému se porouchalo auto. Jako překvapení zde zazpívala Zuzana Stirská s Fine Gospel Time a pro novináře bylo připraveno losování a tak si dva z nich odnesli voucher na celodenní wellnes -relaxační pobyt v Top Hotelu Praha a taky voucher do JOKY fitness centra na 3 měsíce zdarma.

Každý z interpretů prozradil své nejbližší plány a pak už následovaly rozhovory, focení a volná zábava s úžasným rautem, který nemizel ani v pozdních hodinách.

No a kromě zmíněných interpretů na jihu Čech zazpívají také ještě francouzská herečka a šansoniérka Chantal Poullain, v současné době v Brně žijící zpěvačka Ilona Csáková, muzikálová zpěvačka Radka Fišarová, nedávno novopečená zpívající maminka Leona Šenková, Markéta Zehrerová ad.

I v letošním roce bude pro diváky koncertu připraveno jedno veliké překvapení v podobě jednoho z účinkujících.

Novinkou na letošním 5. ročníku bude koncert kapel od 21.00 a představí se zde kapely: jihočeští Kaplan’s Friends Blues Band a pražská kapela Angels s jejich zpívajícím lídrem Markem Černochem.

Jinak, tak jak v loňských letech začne v 11.00 hodin Dětský den s pohádkovými bytostmi kolem přilehlého rybníka a na děti budou čekat  za splnění úkolů hračky, diplomy a sladkosti. Užijí si také malování na obličej, dětské diskotéky a plno atrakcí.

Celý výtěžek z koncertu bude opět poukázán pro Dětské a novorozenecké oddělení prachatické nemocnice a na podzim se z těchto financí pořídí opět lékařský přístroj, který se zde slavnostně předá.

Martin  France

Foto : fotosféra

Agentura Martin Production

www.martinproduction.eu

www.martinfrance.cz