Kongres OBALKO

2. ročník

Termín: 16. – 17. října 2014DSC_79151-300x128

Místo: Aquapalace Hotel Prague, Praha

Druhý ročník českého a slovenského obalového kongresu OBALKO zaznamenal nebývalý zájem. Program přilákal téměř čtyři stovky odborníků, což je v porovnání s loňským ročníkem 50% nárůst. Z toho více než 60% účastníků tvořili uživatelé obalů. Nechyběli marketingoví ředitelé, brand manažeři, výrobní ředitelé, nebo vedoucí logistiky.

Konference představuje ideální místo k debatě o aktuálním stavu obalového průmyslu, novinkách a trendech. Zároveň poskytuje účastníkům inspiraci pro jejich budoucí kroky v oblasti obalových materiálů a technologií.

Konference začla společnou ranní sekcí, jejíž témata se vztahovala k aktuálním trendům v obalovém průmyslu. Diskutovalo se zejména o hlavních trendech a problémech, které ovlivňují většinu obalů, od spotřebitelských až po průmyslové. Řečníci rovněž představili svůj pohled do budoucnosti, prognózy a novinky v této oblasti.

Odpolední sekce byly zaměřeny na jednotlivé tematické oblasti. Pomocí názorných ukázek jsme, jak doufáme, inspirovali, jak

mohou obaly zlepšit prodej, snížit náklady a podpořit ziskové marže.

DSC_7915

Po náročném konferenčním dni byl pro účastníky kongresu připravenObalový Business Mixerbohatým programem, na kterém se mohli seznámit s pracovníky z oboru! Nechyběla živá hudba, raut, osvěžující nápoje, hry nebo soutěže u našich partnerů.

DSC_9783

Na druhý konferenční den se konalo BALENÍ V AKCI.

Navštívili jsme dva výrobní závody, které jsou nejvíce inovativní v oblasti obalů v České republice. S obalovými materiály pracujeme každý den, ale jak dobře obalům opravdu rozumíme?

DSC_0062 

Označeno pod: ,

Back to top