Miss Vesmíru Tereza Fajksové v diamantových šatech pod dohledem notáře  ?

Miss Vesmíru Tereza Fajksové v diamantových šatech pod dohledem notáře  ?

V nádherných prostorách Břevnovského kláštera oblékla Česká Miss Earth, Tereza Fajksová, jako první diamantové šaty, kvůli kterým ji nespustil bodyguard z očí. Modelka byla ze šatů natolik nadšená, že se sháněla po notáři. Že by kvůli své vlastní svatbě?

Noblesní a zároveň velmi elegantní šaty české výroby návrhářek a majitelek luxusního salonu Marilyn v Tereziánském sále měla možnost jako první obléknout Česká Miss Earth, Tereza Fajksová.„Tento druh šatů si na své svatbě dokážu na sobě představit, ale jelikož váží skoro jako já, oblékla bych si je pouze na obřad“, řekla modelka, které šaty velikosti 36 padly jako ulité. „Kdyby to teď šlo, povolala bych sem notáře, aby napsal: Já Tereza Fajksová odkazuji tyto šaty Tereze Fajksové“, hýřila nejen šarmem, ale i vtipem vesmírní kráska.

Šaty, které zdobily nejen diamanty, ale i krajky byly vyrobeny se saténu. Na sobě měla Miss Earth tedy nejen více jak 7 kg váhy, ale také 7 m saténu, ze kterých byly šaty vyrobeny.

Celková hodnota šatů, které oblékla Tereza Fajksová byla 8 miliónů korun. Svatební róbu zdobilo 38 diamantů briliantového brusu o celkové váze 55 karátů. Čistota kamenů je je VS a a barva GH“, řekl nám odborník a dodavatel diamantů Martin Cinolter. Terezu Fajksovou ze stejné dílny zdobil také náhrdelník, prstýnek a samozřejmě náušnice.

„Diamantové šaty byly vytvořeny na základě poptávek u nás v salonu“, vysvětluje spolumajitelka salonu Marilyn, Jitka Blechová, která je současně i návrhářkou těchto šatů. „Tyto svatební šaty šijeme na zakázku. Samozřejmě si ale dámy i pánové u nás můžou vybrat i z jiných kolekcí, svatebních a společenských“, dodává druhá spolumajitelka, Nikol Lazarová.

Salon Marilyn najdete v Žitné ulici 1575/49 , Praha 2

Akce vznikla za podpory agentury VIP osobnosti.

DIAMANTOVÉ ŠATY

Velikost: 36

Váha: 7,5 kg

Materiál: krajka, satén – 7 metrů

Barva: IVORY

 

Označeno pod: ,

Back to top