„ MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2015 „

„ MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2015 „

NA TISKOVÉ KONFERENCI SE PŘEDSTAVILI FINALISTÉ A FINALISTKY

15. JUBILEJNÍHO ROČNÍKU SOUTĚŽÍ KRÁSY NESLYŠÍCÍCH

Na dnešní Tiskové konferenci k 15. jubilejnímu ročníku světových soutěží MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2015 představil president soutěží Miss a Mister Deaf Josef Uhlíř téměř 60 finalistů a finalistek z celého světa a dále vítězky a vítěze Miss a Mister Deaf World a Europe z ročníků 2013 a 2014. Do TOP HOTELU PRAHA, kde se tisková konference konala, ještě nedorazili zástupci všech přihlášených zemí z důvodu stávky leteckých dopravců, a tak pořadatelé novinářům nemohli jmenovat všechny státy, které své zástupce do soutěží krásy neslyšících vyslaly.

Tiskovou konferenci moderovala herečka, moderátorka a nová módní návrhářka celebrit Lenka Vacvalová. Novinářům byly poprvé představeny korunky pro vítězky a vítěze jednotlivých soutěží, které jsou dílem společností Astera Glass a Lilien Czech. Jedná se originální skleněné a štrasové korunky ruční výroby, kterými se budou dekorovat vítězky a vítězové sobotního finále.

Za partnery soutěží přivítal finalisty v TOP HOTELU Praha zástupce TOP HOTELS GROUP, patrona soutěží Miss Deaf, obchodní ředitel Ing. Oskar Novák, za generální partnery majitel společnosti Astera Glass Vladimír Žíla a majitelka společnosti Procentrum Design Magdalena Mrákotová. Za hlavní partnery soutěží popřála soutěžícím štěstí a krásné zážitky z České republiky majitelka společnosti Lucy Diamonds, Lucie Komorousová, která všem finalistům předala šperk s briliantem a safírem, jako památku na finálové dny.

V rámci světových soutěží budou probíhat World Fashion Show 2015 s doprovodným programem. Na těchto jedinečných módních přehlídkách budou předvádět finalisté večerní šaty, módní oblečení a národní kroje svých států. První přehlídka bude již 15. července od 17.00 hodin v Centru Černý Most, 20. července od 19.00 hod na náměstí v Přelouči a 21. července od 19.30 na v Museu fotografie na nádvoří Jezuitské koleje v Jindřichově Hradci.

Světové finále soutěží se uskuteční 18. července 2015 od 19.00 hod v Congress Hall TOP HOTELU Praha. Finálovým večerem bude provázet moderátorská dvojice Lenka Vacvalová a Jan Čenský. Post předsedkyně hlavní poroty přijala Česká Miss 2009 Iveta Vítová.

Aneta Kulhánková – redaktorka – ČESKÁ PROSPERITA

Označeno pod: , , ,

Back to top