M&M reality jsou nejdůvěryhodnější značkou v realitní branži

M&M reality jsou nejdůvěryhodnější značkou v realitní branži

M&M reality jsou nejdůvěryhodnější značkou v realitní branži
Za nejdůvěryhodnější realitní kancelář v Česku označili spotřebitelé
společnost M&M reality. Stalo se tak v rámci třetího ročníku ankety o nejdůvěryhodnější značky na trhu pořádané agenturou ATOZ Marketing Services. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo 9. listopadu v kostele sv. Anny v Praze.
„Ocenění nejdůvěryhodnější značka má pro nás velkou váhu, protože se jedná o nezávislé hodnocení zákazníků, kteří nás vybrali ze vzorku deseti největších realitních kanceláří v zemi. Znamená to, že směřování firmy a vedení našich makléřů jde správným směrem,“ říká k tomu ředitel pobočkové sítě – Čechy společnosti M&M reality Pavel Zámečník, který ocenění přebíral.
Na důvěryhodnosti firmy se podle něho projevuje skutečnost, že makléři M&M reality mají více než 98 % kladných referencí a společnost poskytuje komplexní servis, od samotného prodeje či pronájmu, přes zajištění financování, veškerého pojištění, ale třeba i rekonstrukce či převodu energií. Ke spokojenosti klientů, kteří M&M reality následně doporučují dále, přispívá také zavedení nejnovějších technologií v podobě aplikace pro tablety Moderní makléř. Díky ní lze všechny úkony
spojené s prodejem, pronájmem či financováním nemovitosti vyřešit z jednoho místa a během několika minut a z pohledu klienta naprosto přehledně, srozumitelně a profesionálně.
„Neusínáme ale na vavřínech, naše makléře neustále vzděláváme a posouváme dopředu nejen je, ale i kvalitu zázemí pro jejich práci. Jsme moderní společnost, která jde neustále kupředu ve všech našich divizích,“ dodává Pavel Zámečník.
Do průzkumu, na kterém spolupracuje agentura STEM/MARK, se zapojilo 4000 českých spotřebitelů.
Kategorie realitních kanceláří byla letos zařazena poprvé.

Společnost M&M reality holding se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Firma je lídrem na trhu, má více než 185 stabilních poboček po celé České republice a přes 2 500 aktivních makléřů, kteří procházejí náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem.
Dceřiná společnost M&M finance se specializuje na zajišťování hypotečních úvěrů a všech typů pojištění. V loňském roce společnost sjednala hypotéky v hodnotě 9 miliard korun a 10 tisíc pojistných smluv.
Díky kapitálové síle holdingu mohla vzniknout také divize M&M Investiční. Ta pomáhá především klientům, kteří nemohou prodat svou nemovitost standardní cestou. Již přes rok se její investiční specialisté věnují také novému projektu „Obnova bytového fondu v ČR“, v rámci něhož firma vykupuje byty za účelem rekonstrukcí, které pak realizuje další dcera holdingu, společnost M&M Development.

Renata Lichtenegerová

,e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz