Nově zrenovovaný klub M 1

Nově zrenovovaný klub M1

A přišel i kouzelník!

Na dvě desítky českých celebrit se ve čtvrtek večer zúčastnilo slavnostního znovuotevření zrenovovaného pražského klubu „M1 LOUNGE“, který sídlí v Masné ulici. Kromě široké škály alko i nealko nápojů, profesionálního DJ a dobré zábavy, nabízí tento klub i unikátní VIP zónu s vlastní obsluhou.

Klub M1 LOUNGE prošel v posledních měsících částečnou proměnou, aby se zde hosté cítili ještě lépe a mohli se skvěle odvázat a dobře se bavit. Na open air VIP párty dorazila řada celebrit českého showbyznysu, včele s televizním a rozhlasovým moderátorem Leošem Marešem, moderátorkou a modelkou Agátou Hanychovou, Kateřinou Kristelovou, Ornelou Štikovou, zpěvákem Jaro Smejkalem, moderátorem Petrem Vojnarem, zpěvákem Sámerem Issou a celou řadou dalších…, kteří jsou zvyklí právě tohle místo navštěvovat.

Hlavním bodem večera nebylo jen slavnostní uvítání a welcome drink, ale kromě široké nabídky skvělých míchaných nápojů a rautu, hudebního a pěveckého vystoupení také kouzelnická čísla majitele klubu M1…, který je známým iluzionistou.

„Dobře se bavím, je to tu super a přišel jsem se zkrátka podívat, jak to tu teď vypadá.

Chodí sem spoustu mých známých a klub taky všem doporučuju,“ prozradil Sámer

Agáta Hanychová navštívila klub jak pracovně, protože zde pro pořad TOP Star magazín natočila několik rozhovorů, tak i soukromně.

„Přišla jsem, abych si splnila pracovní povinnosti, ale taky se pobavit, pozdravit s kamarádkami, známými a trochu se Pražský klub MI LOUNGE se může pochlubit kromě skvělé nabídky nealko i alko nápojů, profesionálně mixované muziky také sexy atraktivními tanečnicemi, ale především VIP salonkem, který skýtá soukromí pro stálé hosty klubu. Mají zde pohodlí na luxusních sedačkách a kromě jiného také vlastní malý bar i s obsluhou.

Tím se řada klubů nejen v Praze pochlubit nemůže.

Už nyní se klub, kam české celebrity rády chodí, připravuje na 14. února, kdy se zde

u příležitosti svátku zamilovaných uskuteční velká Valentýnská párty.

PR manažer Fruit Factory

René Kekely

/mediální zástupce klubu M1 Lounge/

e-mail: rene@fruitfactory.cz

www.fruitfactory.cz

Označeno pod:

Back to top