OBALKO

18. a 19. října, Aquapalace Hotel Prague                                Pokud se Vám e-mail nezobrazuje správně, klikněte zde.
Téma letošního kongresu:
Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika
img3 img3 img3

6. ročník kongresu OBALKO se uskuteční 18. a 19. října 2018 v Praze. Celodenní odborný program konference otevře úvodní přednáškou na téma Udržitelnost ekonomTomáš Sedláček. Odpolední program kongresu je rozdělen do tří sekcí – marketingovédvou technologických. Marketingová část programu je věnována tématům jako je zvyšování prodejů pomocí obalu, redesignu obalů a dalším marketingovým tématům. Technologická sekce je zaměřena na témata jako robotizce a automatizace balení a druhá na přepravní balení, identifikace a značení obalů. Součástí kongresu je také bohatý doprovodný program. Druhý den kongresu je pro návštěvníky připravena prohlídka výrobních závodů, konkrétně Pivovaru Svijany a THIMM Packaging.

Odborný program kongresu:
img3

Úvodní přednáška – Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika

Tomáš Sedláček, ekonom

Ekonomie je dnes velká gravitační síla, která spojuje svět dohromady víc než jakákoli jiná ideologie včetně náboženství. Je nebo není udržitelnost dalším náboženstvím? Jsme schopni udržet její diverzitu a produktivitu na dobu neurčitou?
img3

Design produktů jako prvek komunikačního mixu

Kamil Varhánek, EMCO

Firma Emco minulý rok provedla největší změnu designů portfolia ve své 26leté historii. V komunikačním mixu dostal obal mnohem větší důležitost. Jak se to odrazilo ve vnímaní značky?
img3

Umělá inteligence nad firemními procesy

Jan Matuš, AutoCont

Projekt nasazení algoritmů strojového učení a umělé inteligence v prostředí české průmyslové společnosti kosmetika/obaly, jak získat data, vyčistit je, motivace lidí v projektu, co jsou hlavní benefity.
PODÍVAT SE NA PROGRAM
Doprovodný program kongresu:

Součástí kongresu je také doprovodný program, který je složený z několika sekcí.BizPACK představuje systém 10 minutových speed-datingových setkání mezi partnery a účastníky kongresu. Dále galavečer PACKSTAR, který odhalí ta nejlepší obalová řešení na českém trhu. Součástí je také Obalový Business Mixer – večírek v neformální atmosféře plný zábavy, jídla a pití. Druhý den kongresu pak čeká návštěvníky prohlídka nejmodernějších výrobních závodů s názvem Balení v akci.

Těšit se můžete do těchto center:

img3
1. Pivovar Svijany
Návštěvníci se budou moci přesvědčit na vlastní oči, jak se pivo vyrábí a připravuje ke konzumaci.

img3
2. Závod THIMM ve Všetatech: Výroba obalů a displejů z vlnité lepenky na špičkové úrovni
Vysoký stupeň robotizace a automatizace výroby řadí všetatského výrobce obalů a POP displejů z vlnité lepenky k nejmodernějším závodům svého oboru v České republice.

 

 

Označeno pod: ,

Back to top