ODA odstartovala volební kampaň

ODA odstartovala volební kampaň

Občanské demokratická aliance dnes zahájila v hotelu Aquapalace Čestlice svou kampaň pro komunální volby 2018. ODA se o přízeň voličů bude ucházet ve volbách do zastupitelstev Hlavního města Prahy, MČ Praha 5, MČ Praha 6, MČ Praha 11, MČ Praha 18-Letňany, Čestlicích, Ústí nad Labem, Nymburce, Mladé Boleslavi, Králově Dvoře, Vrátu, Olomouci, Kopřivnici, Kroměříži, Hranici a Štěpánově.

„S označením KRÁSNÉ MĚSTO vstupujeme do komunálních voleb s cílem prosazovat svoje vize a poctivě pracovat pro města a obce a všechny, kteří v nich žijí. Proto jsme své kandidáty postavili v regionech, kde máme aktivní členy,“ vysvětlil smysl a ambice kampaně předseda ODA a také kandidát na pražského primátora a starostu Letňan Pavel Sehnal.

Při respektování různých specifických potřeb měst a obcí, kde ODA předstupuje před voliče jsou i témata a vize, které jsou pro všechna místa společná. „Všichni se potýkají s problémy v dopravě, špatnou průjezdností a nedostatkem parkovacích kapacit, chceme lidem nabídnout také práci v místě jejich bydliště a zpohodlnit jejich životy tak, aby měli i volný čas a především, aby jej měli jak trávit. Chceme se věnovat změně prostředí a atmosféry našich měst a obcí. Jak ve smyslu životního prostředí, tak změny urbanistiky a rozvoje města,“ dodává předseda Pavel Sehnal.

Rozum do hrsti Krásná Praho

V Praze, kde předseda Sehnal kandiduje na post primátora, vidí plno pracovitých a inteligentních lidí. „Právě díky těmto lidem má Praha šanci stát se metropolí, od které se budou nejen další česká nebo evropská města učit, jak může fungovat KRÁSNÉ MĚSTO. To je naše vize,“ říká Pavel Sehnal.

V hlavním městě chce ODA zvláštní pozornost dvěma skupinám občanů. Mladým a seniorům. „Pro obě tyto skupiny není naše hlavní město úplně báječné místo k životu. Seniorům chybí možnost realizovat se a užívat si důchodového věku. Také sociální služby pro pražské seniory nejsou optimálně naladěny a zdravotní péče by bezpochyby mohla být lepší a dostupnější především pro imobilní a osamocené seniory. Mladí lidé potřebují jednoznačně podpořit ve volnočasových a sportovních aktivitách,“ uzavírá předseda Pavel Sehnal.

 

Označeno pod: ,

Back to top