PROSPĚŠNÉ AKCE .

PROSPĚŠNÉ AKCE .

  1. Dnes rozjíždíme zcela novou kampaň na podporu prodeje květin KVETE CELÁ ZEMĚ – chtěli bychom oslovit co nejvíce lidí, aby začali myslet pozitivně a místo zrušené zahraniční dovolené si co nejvíce osázeli svou zahradu. V příloze zasíláme:
  1. pět fomátů elektronických animovaných banerů, které budeme několik týdnů nechávat zobrazovat na internetu (přes Google i Seznam). Tyto banery můžete i Vy umístit na své webové stránky – vše je k dispozici zdarma. Můžete použít i přiložené reklamní obrázky ve dvou velikostech.
  2. na Facebooku a Instagramu začínáme kampaň propagovat přes dotované příspěvky – prosím sdílejte na Vašich účtech, náhledy jsou zde:
https://www.facebook.com/gardenstar.cz/
https://www.instagram.com/gardenstar.cz/

Chtěli bychom, aby spotřebitelé fotili své vysázené květiny a zveřejňovali je s hashtagem #kvetecelazeme. Tento hashtag můžete ke svým příspěvkům připisovat i Vy, aby se šířilo co nejvíce.

  1. dále rozešleme propagační email na 8.500 emailových adres z konceptu GardenStar


S květinovým a floristickým pozdravem
Ing. Jiří Horák
předseda SKF ČR
724 610 605
www.svazkvetinaruafloristu.cz

Svaz květinářů a floristů ČR
Tento profesní svaz sdružuje přední pěstitele květin, floristy, obchodníky s květinami a pomocným materiálem, odborné zahradnické, školy, výzkumný ústav okrasného zahradnictví, botanické zahrady i ostatní zájemce o tuto problematiku.
Od roku 2007 pracuje Svaz květinářů a floristů ČR ve dvou samostatných sekcích,
SKF ČR je členem AZZS a Agrární komory ČR. Je také členem AIPH a FLORINTu.
Nejvýznamnější akcí je pořádání floristické soutěže Děčínská kotva – Mistrovství floristů ČR. V roce 2020 se 49. ročník uskuteční jako poděkování lidem v první linii na sociální síti. Sledujte v případě zájmu facebook či webové stránky SKF ČR a Děčínské kotvy.
SKF ČR se podílí na propagaci ČESKÉ KVĚTINY.
Přijďte se podívat na nějakou naši akci či akci některého ze členů SKF ČR.

F B

Označeno pod:

Back to top