Sixt otevřel NONSTOP pobočku v Praze – Hlavním nádraží

Sixt otevřel NONSTOP pobočku v Praze – Hlavním nádraží

* Jediná mezinárodní autopůjčovna v Česku s nonstop provozem

* Nová pobočka v Praze na Hlavním nádraží

Praha, 18.9.2014 – Autopůjčovna Sixt již 15 let poskytuje pronájmy osobních vozidel a dodávek na území České republiky. Kromě autopůjčovny také provozuje bezmála 3500 vozidel na operativní leasing, čímže se řadí na špičku firem, které se starají o firemní vozy a související mobilitu zaměstnanců na služebních cestách.

V souvislosti s modernizací dálnice D1 začala řada manažerů a zaměstnanců využívat na služebních cestách vlak. Nejdříve Sixt otevřel pobočku na nádraží Ostrava-Svinov a letos k tomu přidal novou pobočku Praha – Hlavní nádraží. Cestující do Prahy, ale také i firmy v Praze, tak mají skvělou možnost jak si jednoduše auto pronajmout. Na Hlavní nádraží lze přijet metrem a k pobočce, která se nachází na povrchu přímo u magistrály, je to pár kroků s krátkou jízdou novými čistými výtahy.

Nespornou výhodou je možnost jednoduchého příjezdu nebo odjezdu směrem Teplice i Brno. Rovněž tak dochozí vzdálenost k Václavskému náměstí je velmi výhodným faktorem, proč ihned po otevření ocenily firmy lokalitu nové pobočky Sixt. Řada firem současně využívá možnost přistavení na adresu svých provozoven, třebas i na poslední chvíli, protože dojezd z Hlavního nádraží do městských „business center“ Brumlovka, Pankrác, Karlín, Vinohrady je v rozsahu 15 minut.

Novinkou je 24 hodinový nonstop provoz. Své rezervované auto si může převzít zákazník i při příjezdu nočním vlakem. Sixt zavedl i nonstop možnost pronajmout si auto s řidičem.

Zákazníci již začali využívat tuto novou lokalitu a Sixt plní jejich přání.

Společnost Sixt

Sixt (Speed Lease a.s. SIXT franchisee), s pobočkami po celé České republice je největší mezinárodní autopůjčovna českého trhu. Soustředí se na poskytování řešení firemní mobility týkajících se služeb spojených s operativním leasingem, krátkodobými pronájmy, limousine service nebo prestižním autobazarem s vlastními ojetými vozy. Vozový park autopůjčovny je složen zejména z prémiových značek (Mercedes, Audi a BMW) nebo vozidel s nadstandardní výbavou, což odlišuje Sixt od konkurence. Autopůjčovna disponuje 500 vozidly. Sixt je současně jednou z největších leasingových společností (4000 vozidel všech značek). Kromě České republiky je Sixt rovněž jedničkou na trzích Německa, Polska, Rakouska, Itálie, Rumunska, Izraele, Ukrajiny, Švýcarska nebo Chorvatska. Sixt pronajímá auta od roku 2011 také v USA.

Další informace:

Petr Kosmák

obchodní ředitel

Sixt Česká republika

T +420 266 007 003 E-mail: office@sixt.cz

Frank Elsner / Jens Heinen

Sixt Cetral Press Office

T +49 – 89 – 99 24 96 – 30

F +49 – 89 – 99 24 96 – 32 E-mail: pressrealtions@sixt.com

www.sixt.cz

Označeno pod: , , ,

Back to top