Soutěž o vstupenky na koncert s hvězdným obsazením !

Soutěž o vstupenky na koncert s hvězdným obsazením !

5.11. od 19 hod, Žofín, Praha. Těšit se můžete na tyto hvězdy: Joe Lynn Turner (Deep Purple, Rainbow) Celeste Buckingham Chantal Poullain & Trio Štěpána Markoviče Juwana Jenkins Justin Lavash Leona Machálková Ondřej Ruml František Segrado Oskar Petr Trio Tomáš Savka Silverback Glanc Nobles Gabriela Urbánková Zdeněk Podhůrský & Underhill Johana „Joy Joy“ Freywaldová Žesťový sextet Hudby Hradní stráže Večerem budou provázet Václav Marhoul a Edita Valentová.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Je koncert věnovaný uctění památky Václava Havla?

Odpověď pošlete do 2.11. na adresu redakce.

Mezinárodní projekt THE PARLIAMENT OF SOULS chceme věnovaný všem lidským duším a vzpomínce na duše těch, kteří už tu s námi být nemohou… Umělci, kteří se účastní tohoto projektu, jím současně chtějí uctít památku VÁCLAVA HAVLA. Přijďte na hvězdně obsazený KONCERT – pomozte tak s dokončením a uvedením videoklipu The Parliament of Souls & dokumentu o jeho vzniku. Akci pořádá Berrymusic Production společně s Agenturou NKL Žofín pod záštitou starosty MČ Praha 1 Oldřicha Lomeckého.

Klip s Chantal Poullain:  OMEZENÝ POČET VSTUPENEK! cena: 490,- Kč / pro 2 osoby 850,- Kč v prodeji ZDE: https://www.hithit.com/cs/project/2935/slavne-hvezdy-v-hudebnim-projektu-the-parliament-of-souls Pozvánka:

www.youtube.com/watch

 

 

Označeno pod:

Back to top