SVATEBNÍ DNY 2019

SVATEBNÍ DNY 2019

Publikoval Alžběta I. Voglová

Svatební veletrh pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně  ,

svatebčany i pro všechny, kdo hledal svatební inspiraci SVATEBNÍ DNY 2019 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE.se konal již po deváté ve dnech 11. – 12. 1. 2019. Svatební dny, se již tradičně konávají v lednu v pražských Vysočanech a jsou považovány za největší svatební veletrh v České republice.

Během dvou dnů se na pódiu tentokrát vystřídaly módní přehlídky, talkshow, škola tance, tombola a různá hudební vystoupení. Moderátorského mikrofonu se chopil herec a moderátor Petr Vágner, byť jeho nepřipravenosti si museli i laici všimnout.

Leden bývá ideálním měsícem pro začátek příprav na svatbu. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb. Na ploše přes 3000m2 bylo nyní více než 150 svatebních vystavovatelů, připraven byl doprovodný program s módními přehlídkami.

Na jednom místě v jeden den se tak shromáždila široká nabídka svatebních salonů, cukrářů, fotografů, svatebních agentů, šperkařů, kosmetických značek a mnoho dalších. Velkou výhodou byla možnost si vyzkoušet šaty, ochutnat dorty a zákusky, víno i tvrdší alkohol. Všíchni si mohli vybrat ty pravé snubní prsteny z opravdu široké nabídky za veletržní ceny nebo se mohli nechat nalíčit či načesat. Svatební dny ušetřili budoucím nevěstám a ženichům čas a daly jim možnost srovnání v jednu chvíli na jednom místě. Vystavovatelé se však nespecializují pouze na svatby. Jejich služby nebo produkty se dají využívat využívat i na různé oslavy, konference, oslavy, odvozy automobily. Proto se na akci pohybovali nejenom zájemci o svatby, ale i řada podnikatelů, kteří si zvykli nabídky pravidelně konaných Svatebních dnů využívat pro svoje účely.

Publikoval Alžběta I. Voglová