SVĚTOZNÁMÁ KOSMETICKÁ ZNAČKA ESTÉE LAUDER OTEVŘE SVOU DALŠÍ POBOČKU V PRAŽSKÉM OC NOVÝ SMÍCHOV NA ANDĚLU

SVĚTOZNÁMÁ KOSMETICKÁ ZNAČKA ESTÉE LAUDER OTEVŘE SVOU DALŠÍ POBOČKU V PRAŽSKÉM OC NOVÝ SMÍCHOV NA ANDĚLU

Značka Estée Lauder si získala svou důvěru nejen kvalitní kosmetikou, ale také profesionální péčí a radami, které usnadní každé ženě či dívce cestu za krásou. Její motto: „Tři minuty jsou vše, co potřebujete k tomu, aby jste byla krásná“, hovoří za vše.

Služeb Estée Lauder využívají ženy celého světa, české ženy nejsou výjimkou. A Estée Lauder se snaží svým klientkám přiblížit nejen péčí a stále novými produkty, ale také rozšiřováním svých poboček. Červnové otevření obchodu v pražském OC Nový Smíchov se kvapem blíží a s ním i „den otevřených dveří“, během něhož na klientky této kosmetické značky čeká v nové pobočce nejedno příjemné překvapení.

Ženám, které Estée Lauder podlehly, může imponovat skutečnost, že jejich oblíbenou značku bude reprezentovat slavná herečka Eva Mendes. Stala se totiž tváří nové řady produktů péče o pleť – New Dimension transformative skincare collection. Eva Mendes Mendes bude součástí on-line kampaní, televizních a také v tištěných médiích na podzim tohoto roku.

Další novinkou, která jistě potěší příznivkyně vůní, jež odráží emoce, životní styl a touhu, je kolekce vůní Aerin. “Efekt vůně je opravdu zajímavý; může vytvořit náladu a okamžitě změnit pocity. Chtěla jsem vytvořit moderní “šatník” vůní. Vůně, které mohou být velmi osobní ženě, která je používá“, prozradila Aerin Lauder, zakladatelka a kreativní ředitelka Aerin vůně.

Kolekce vůní Aerin je tím nejintimnějším a nejosobnějším vyjádřením života ženy, která je použije a jejích vzpomínek. Ať už evokují pocit slunečního svitu na dlouhé procházce na pláži, nebo klid v útulném útočišti v horách, každá vůně vypráví svůj vlastní příběh. Hravé, moderní a elegantní, řada vůní Aerin, kde každá vůně poskytuje útěk ze všedního života, abyste zažili něco jiného.

Všech pět vůní bylo vytvořeno z těch nejlepších ingrediencí, pod dohledem samotné Aerin. Každá z těchto vůní představuje něco typického pro ni samotnou. Pět odlišných vůní – Gardenia Rattan, Amber Musk, Lilac Path, Ikat Jasmine, and Evening Rose – jsou zkrátka jejím osobním vyjádřením.

O Estée Lauder

Estée Lauder je vlajkovou lodí společnosti Estée Lauder Companies Inc. Dnes se prodává ve více než 150 zemích světa. Její produkty jsou známy pro jejich pokrokové technologie, účinnost, dobrou reputaci v inovacích, sofistikovanost, luxus a nejvyšší kvalitu. Estée Lauder vyrábí některé z nejznámějších produktů v péči o pleť, make-upu a vůní. Tyto produkty milují

ženy po celém světě. Více informací: www.esteelauder.cz

Zdroj: Kloboukfilm

Označeno pod:

Back to top