V Oriflame mají pomocníky pro zdraví a proti stárnutí.

V Oriflame mají pomocníky pro zdraví a proti stárnutí.

Snad každý se čas od času zastaví nad způsobem svého života a slibuje si, že začne žít zdravěji. Odhodlání jíst tak, jak by se správně mělo, nám ale vydrží jen krátkou chvíli a podobně to vypadá i s pohybem nebo návštěvami wellness center.

Naštěstí doba pokročila a mnozí pochopili, že se dá zdraví pomoci i trochu jinak. Například za pomoci Oriflame. Myslíte si, že se Oriflame věnuje jen kosmetice? Omyl!

Balíčky Wellness by Oriflame pro muže a ženy byly vyvinuty tak, aby obsahovaly všechny potřebné denní výživové doplňky – v jednom praktickém sáčku. Obsahují astaxanthin – výkonný antioxidant – s rybím tukem omega 3 a esenciálními vitaminy a minerály. Tyto živiny působí proti stárnutí lidského těla.

Vybrat si můžete z mnoha produktů: polévky, tyčinky, multivitaminy a minerály, wellness balíčky pro ženy a muže. NutriComplex pro vlasy a nehty, Omegu 3 a řadu dalších produktů, užitečných lidskému zdraví.

Tak například tyčinky jsou yživující svačina s vysokým obsahem proteinů, vlákniny, omega 3 a mastných kyselin a nízkým glykemickým indexem. Přírodní ingredience poskytují tělu optimální výživu, pomáhají zasytit hlad a chuť na sladké. Patentovaná receptura. V Oriflame vědí, že hubnutí neznamená jen krátkodobou dietu s omezeným příjmem kalorií; jde o způsob života. Právě proto přírodní nápoje a polévky Natural Balance vyvinuli tak, aby harmonicky ladily s kompletním systémem životního stylu; nabízejí bezpečnou, přirozenou a dlouhodobou ztrátu váhy. To vše ve škále lahodných příchutí. Blíží se vánoce a s nimi nejen nedostatek pohybu díky vysedávání u televize, ale také větší konzumace potravin, nezřídka velmi nezdravých. Možná právě produkty Oriflame přijdou vhod jako užitečný dárek. A pokud ho doplníte některým z parfémů nebo toaletních vod,

kterých najdete v katalogu Oriflame bezpočet, máte rychle po starosti s vánočním dárkem.

Zdroj: www.oriflame.cz

Označeno pod: ,

Back to top